2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Iš Dakaro ralio į Lietuvą sugrįžęs Laisvydas Kancius: pavargau ne fiziškai, o psichologiškai

Iš Dakaro ralio į Lietuvą sugrįžęs Laisvydas Kancius buvo sutiktas tarsi nugalėtojas. Oro uoste susirinkusi publika septintąją vietą savo klasėje iškovojusiam keturratininkui dėkojo ir už du laimėtus greičio ruožus.

Visos Dakaro naujienos vienoje vietoje (spauskite čia)

Antradienio pavakarę reisu per Varšuvą į Lietuvą sugrįžo Dakaro ralio keturračių įskaitos dalyvis Laisvydas Kancius.

Du greičio ruožus laimėjęs, savo vertę įrodęs, tačiau dėl techninių problemų septintoje vietoje varžybas baigęs klaipėdietis Vilniaus oro uoste buvo sutiktas ovacijomis ir palaikymo šūksniais. Susirinkusi publika sveikino sportininką su solidžiu pasirodymu.

„Dakaras tikrai neprailgo ir nebuvo labai sunkus, bet dabar reikia poilsio, kad nuslūgtų emocijos. Savaitėlė, dvi. Gal bendro rezultato norėjosi geresnio ir tikėjausi geresnio, bet vertinant kasdienę kovą, tai ji buvo lygi su lyderiais. Jei ne smulkios techninės bėdelės, galėjome parsivežti ir prizinę vietą. Tačiau toks žaidimas“, – sakė Laisvydas Kancius.

Laisvydas Kancius prieš kameras išliko kuklus. Jis teigė, kad du laimėti greičio ruožai yra geras pasiekimas, tačiau iš šių metų varžybų jis tikėjosi daugiau. Visgi išsipildyti lūkesčiams neteko dėl netikėto degalų sistemos gedimo keturratyje, po kurio lietuvis nusirito pozicijomis žemyn.

„Turbūt sunkiausia buvo psichologiškai. Kai nukrenti į rikiuotės galą, kai nutinka bėda, vėl reikia save motyvuoti ir prisiversti judėti tolyn. Tai sunkiausia. Važiavimo prasme turbūt sunkiausia dalis yra kopos ir sunkiausia jose konkuruoti su pietų amerikiečiais“, – kalbėjo Laisvydas Kancius.

Keturratininkas pridūrė, kad kol kas apie artėjančius startus negalvoja ir dabar nori tik poilsio.

„Matysime, reikia laiko, reikia partnerių pagalbos, susidėlioti viską. Ačiū visiems už palaikymą – gerbėjams, sirgaliams, kurie ten buvo kopose. Kai važiuoji dykuma ir matai didžiulę trispalvę, sukyla adrenalinas. Mūsų sirgaliai buvo be konkurencijos. Tą pastebėjo ir organizatoriai. Be jokios abejonės toks palaikymas suteikia jėgų ir greičio ruože. Nors esi pavargęs, bet kai matai žmones su vėliavomis ir vyčiais, atsiranda tų jėgų“, – pridūrė keturratininkas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką