Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dėl pasaulio futbolo čempionato Panevėžio verslininkai pasiryžę dirbti naktimis ir net atšaukia suplanuotus remontus

Dovilė Skinderienė (viduryje) su padavėjomis
Tomo Markelevičiaus nuotr. / Dovilė Skinderienė (viduryje) su padavėjomis
Šaltinis: 15min
0
A A

Ketvirtadienį prasidedančio pasaulio futbolo čempionato laukia ne tik šio sporto aistruoliai, bet ir verslininkai. Kavinėse jau paruošti didžiuliai ekranai ir televizoriai, tačiau verslininkai atvirauja – žymaus apyvartos šoktelėjimo nesitikima.

Viena labiausiai jaunimo pamėgtų vietų Panevėžyje, dėl kurios gyvavimo ne kartą buvo kryžiuojamos ietys su savivaldybe – „Tauros Loftas“. Šios įstaigos šeimininkai gali pasigirti bene geriausia infrastruktūra tikriems futbolo gerbėjams.

Daugiau nei 130 žmonių talpinantis alaus klubas futbolo aistruoliams pasiūlys didžiulį ekraną, keletą televizorių ir aukštos kokybės garso sistemą. Čia bus transliuojamos 37-ios futbolo rinktinių akistatos.

Atidėjo remonto darbus

„Tauros Loftui“ vadovaujantis Tadas Smetonis patikino, kad dėl futbolo čempionato teko keisti įstaigos planus. Alaus klubo vadovai planavo vasaros metu atlikti remontą, tačiau futbolo čempionatas šiuos ketinimus pakoregavo.

Planavome per vasarą daryti remontą, tačiau šiuos planus atidėsime rudeniui.

„Planavome per vasarą daryti remontą, tačiau šiuos planus atidėsime rudeniui. Tai padarėme vien dėl to, kad mūsų draugai, pažįstami, lankytojai turėtų vietą futbolo žiūrėjimui. Taip pat norėjome išnaudoti ir didžiulį ekraną, per kurį rodysime futbolo transliacijas. Kol kas esame viena didžiausių vietų mieste, kur galima žiūrėti futbolą“, – sakė direktorius T.Smetonis.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Tadas Smetonis
Tomo Markelevičiaus nuotr./Tadas Smetonis

Dirbs ir dėl kelių sirgalių

T.Smetonis atskleidė, kad sirgaliai jau rezervuoja vietas tam tikroms rungtynėms, per dieną gaunama po keletą skambučių dėl futbolo stebėjimo „Tauros Lofte“. Tiesa, direktorius pripažįsta, kad dažniausiai panevėžiečiai viską palieka paskutinei akimirkai ir žiūrėti rungtynių ateina iš anksto nepranešę.

„Tauros Loftas“ žada, kad transliuojamos bus ir tos rungtynės, kurios vyks ir pirmą valandą nakties. T.Smetonis sako, kad alaus namai veiks ir dėl kelių norinčių stebėti futbolą.

„Sakiau ir sakysiu, kad čia atėjęs žmogus tampa mūsų draugu, o mes dėl draugų stengiamės iš visų jėgų. Ruošiame ir naują meniu, visada bus šviežio, gyvo alaus, nes Panevėžio „Dundulio“ alaus bravoras yra pirmame aukšte. Aštuonios rūšys pilstomo alaus ir gira, tad, manau, pasirinkimas bus tikrai platus. Taip pat pertraukų tarp rungtynių metu vyks ir stalo futbolo turnyrai“, – pasakojo T.Smetonis.

Tomo Markelevičiaus nuotr./„Tauros loftas“
Tomo Markelevičiaus nuotr./„Tauros loftas“

Sieks sukurti jaukią aplinką aistruoliams

Panevėžio centre esančio prekybos centro „IKI“ antrame aukšte veikiančios kavinės „Forto dvaras“ vadovė tvirtina, kad futbolo sirgalių antplūdžiui įstaiga taip pat pasiruošusi, tačiau didelio futbolo gerbėjų aktyvumo nesitiki.

Anot vadovės, rungtynių transliacijos ne kartą parodė tautiečių taupumą, kai gausi kompanija per visą vakarą užsisako tik kelis bokalus alaus. Tačiau net ir taupūs klientai čia yra laukiami. Dovilė Skinderienė tvirtina – svarbiausia, kad klientas norėtų čia sugrįžti.

Ten, kur dalyvauja Lietuvos rinktinė, jaučiamas didesnis susidomėjimas. Šiuo atveju sunku pasakyti, kokie aktyvūs bus futbolo sirgaliai. 

„Turime dvi zonas su televizoriais, kurios talpina apie 45 žmones. Kiek daug mačų rodysime ir kaip ilgai dirbsime, priklausys nuo sirgalių. Tik jie koreguoja visus planus. Mes galime planuoti vienaip, o kartais poreikis būna visai kitoks. Ten, kur dalyvauja Lietuvos rinktinė, jaučiamas didesnis susidomėjimas. Šiuo atveju sunku pasakyti, kokie aktyvūs bus futbolo sirgaliai. Manau, kad viską parodys keletas pirmųjų rungtynių“, – pasakojo D.Skinderienė.

 
Tomo Markelevičiaus nuotr./Dovilė Skinderienė su padavėja
Tomo Markelevičiaus nuotr./Dovilė Skinderienė su padavėja

Kad sirgaliams rungtynių stebėjimas taptų dar azartiškesne pramoga, „Forto dvare“ bus galima laimėti prizų, vyks totalizatorius. Kavinėje žadamos ir akcijos alui, sirgaliams bus pritaikytas ir meniu.

„Svarbiausia žmonėms suteikti emocijas, o kiek pelno iš to turėsime – sunku pasakyti. Iš patirties galiu pasakyti, kad kartais žmonės rezervuojasi stalą, o per vakarą nuperkama vos porą bokalų. Tik tam, kad kompanija galėtų atsisėsti ir linksmai pažiūrėti rungtynes. Tokie atvejai ne dažni, bet pelno iš sporto renginių itin daug neturime. Svarbu, kad žmonėms čia patiktų“, – pasakojo D.Skinderienė.

Pasigedo krepšinio sirgalių, todėl tikisi uždirbti iš futbolo

Futbolo aistruolių pamėgta alaus krautuvėlė „Aukštaitijos bravorai“ taip pat laukia sirgalių. Čia tikimasi, kad futbolas atneš kur kas daugiau pelno nei krepšinis.

Tomo Markelevičiaus nuotr./„Aukštaitijos bravorų“ barmenės
Tomo Markelevičiaus nuotr./„Aukštaitijos bravorų“ barmenės

„Pas mus dažnai renkasi FK „Ekranas“ sirgaliai, tad mums futbolo gerbėjai pažįstami. Tikimės, kad jų per pasaulio čempionatą čia bus dar daugiau. Transliuosime kuo daugiau susitikimų, kad tik būtų, kas juos žiūri. Per krepšinio čempionatą lankytojų buvo ne itin daug. Galbūt dėl to, kad krepšinį rodė beveik visose kavinėse. Manome, kad futbolas čia pritrauks klientų“, – sakė barmenė Alma.

„Aukštaitijos bravorų“ barmenė tikina, kad alaus ir kitų gėrimų atsargų tikrai nepritrūks, o jei sirgaliai bus itin ištroškę, „arsenalas“ bus greitai papildytas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką