16-mečio talento įvartis „Barcelona“ klubui pergalės neatnešė

Vis dar be Lionelio Messi žaidžianti Ispanijos „La Liga“ čempionė „Barcelona“ ir toliau barsto taškus.
Anssumane Fati
Anssumane Fati / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Katalonai išvykoje pasidalino po tašką su „Osasuna“ futbolininkais – sužaidė rezultatu 2:2.

Šeimininkus į priekį 7 minutę išvedė Roberto Torresas ir pirmą kėlinį „Osasuna“ baigė pirmaudama.

Prieš antrojo kėlinio pradžią Ernesto Valverde nusprendė į aikštę išleisti 16 metų talentą iš Bisau Gvinėjos – Anssumane Fati.

Vos antrą kartą Barselonos klubo marškinėlius užsivilkęs A.Fati po šešių minučių surado progą pasižymėti ir taip išlygino rungtynių rezultatą.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./„Barcelona“ futbolininkai džiaugiasi A.Fati įvarčiu

16-metis tapo jauniausiu „Barcelona“ futbolininku, pelniusiu įvartį „La Liga“ čempionate, o taip pat trečiu jauniausiu žaidėju per visą lygos istoriją, įmušusiu įvartį.

Visai netrukus pasiteisino ir antrasis E.Valverde keitimas – į aikštę žengęs Arthuras 64 minutę išvedė katalonus į priekį.

Tačiau lemiamą žodį tarė tas pats R.Torresas, realizavęs 11 metrų baudinį 81 minutę.

Katalonai per tris rungtynes yra iškovoję keturis taškus ir šiuo metu rikiuojasi septintoje vietoje.

„Osasuna“ turi tašku daugiau ir rikiuojasi penktoje pozicijoje.