Publikuota: 2018 rugsėjo 19d. 22:01

A lyga: Kauno „Stumbras“ iš Klaipėdos parsiveža pergalę

Lietaus mūšis Alytuje: „Stumbras“ – „Apollon“
Alfredo Pliadžio nuotr. / „Stumbras“

Bronzos medalių A lygoje siekiantys Kauno „Stumbro“ futbolininkai A lygoje iškovojo dar vieną pergalę, trečiadienio vakarą išvykoje 3:1 nugalėdami Klaipėdos „Atlanto“ komandą.

Rungtynės Klaipėdoje prasidėjo ramiai, be ryškesnių vienos ar kitos komandos mėginimų atakuoti. Didesne kantrybe pasižymėjo „Stumbro“ futbolininkai, kurie po trumpos žvalgybos kėlinio viduryje ėmė regzti pavojingas atakas.

Sužaidus pusę kėlinio, „Stumbras“ išsiveržė į priekį. 23 minutę po įžaisto kampinio Lucasas Villela tolimu smūgiu pataikė į skersinį, o pirmas prie kamuolio suskubęs Marcosas Junioras pasiuntė jį į vartus.

Ir po įvarčio iniciatyva priklausė „Stumbro“ komandai. Paskutinę pirmo kėlinio minutę M.Junioras padvigubino kauniečių persvarą, kai į vartus nukreipė klaipėdiečių vartininko Dawido Smugo atremtą kamuolį.

Po pertraukos iniciatyvą tvirtai kontroliavo kauniečiai, bet „Atlanto“ futbolininkai sugebėjo suregzti rezultatyvią ataką ir sušvelninti santykį. Jos metu 66 minutę po Leandro Da Silvos perdavimo galva pasižymėjo Bruno Lemečevskis – 1:2.

Likus žaisti 13 minučių, B.Lemečevskis turėjo dar vieną dėkingą progą, bet smūgiuodamas iš baudos aikštelės nepataikė į vartus.

Vis tik „Stumbro“ komanda tašką šiose rungtynėse padėjo 84 minutę, kai po Alseny Bah perdavimo įvartį iš toli pelnė Antonio Belo – 1:3.

Aktualu

Vilniuje sulaikytas buvęs prosovietinės organizacijos „Jedinstvo“ lyderis V.Ivanovas

Interviu Tik 15min Kultūra

Legendinis britų komikas E.Izzardas: „Galime pakeisti pasaulį, ir šis amžius paskutinis, kai to galime imtis“

Verslas

Ekonomistas: Lenkijos mažomis kainomis neperspjausime

„Eurolygos diena“: ar reikia nerimauti dėl atšipusių „Žalgirio“ ginklų prieš mačą su Eurolygos autsaideriais? (1/3)

N-18 Aktualu

Anglijoje išprievartautos ir nužudytos lietuvės tėvai: „Ji galėjo padaryti bet ką“

Verslas

Architektas G.Natkevičius – apie pakitusį „Mokslo salos“ projektą: tiršta architektūrinių nuotykių

Gyvenimas

Karpos – nusilpusio imuniteto ženklas: jų atsikratysite keliais paprastais būdais

Verslas

Kalėdų magija Klaipėdoje: smulkieji verslininkai džiaugsmą kuria nebyliai

Namie skaniausia. Kalėdinis viščiukas tabaka

TV žvaigždės vyras A.Čelkis nuteistas dėl pagrobto milijono: „Aukščiausiajame Teisme teisybė bus atkurta“

Gazas

Ekspertai: kaip akių kontaktas gali išspręsti spūsčių problemas?

Sportas

Sporto žurnalistai išrinko metų pašnekovą, geriausias straipsnis – 15min

Aktualu

„Mes ne prieš, bet...“: ką laimėjo mokytojai, kas didins mokesčius ir ką reklamuoja R.Karbauskis