Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 kovo 5d. 12:26

A lygos naujokas šliejasi prie Kauno rajono

Susitikimas su Kauno rajono meru
Klubo nuotr. / Susitikimas su Kauno rajono meru

Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ klubo akcininkai ir vykdantysis direktorius Dainius Šumauskas lankėsi Kauno rajono savivaldybėje ir susitiko su meru Valerijumi Makūnu bei rajono savivaldybės mero pavaduotoju Pauliumi Visocku ir rajono savivaldybės kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotoju sportui Arūnu Talalu.

Susitikime buvo kalbėta apie Kauno rajono futbolą, „Hegelmann Litauen“ klubo perspektyvas ir tikslus prieš artėjantį „Optibet A lyga“ sezoną.

Kauno rajono meras V. Makūnas pasidžiaugė Domeikavos seniūnijoje įsikūrusia transporto ir logistikos įmone „Hegelmann Transporte“, kuri yra „Hegelmann Litauen“ klubo steigėja ir pagrindinė rėmėja. Kauno rajono galva patikino, jog su futbolo klubo pagalba bus galima suvienyti visą Kauno rajono futbolo bendruomenę.

„Nuoširdžiai džiaugiuosi „Hegelmann Transporte“ įmonės atliktais darbais Kauno rajone ir tai, kad ši kompanija yra socialiai atsakingo verslo pavyzdys. Esame be galo patenkinti, kad šios įmonės vadovai yra nuolat atsigręžę į bendruomenę: remia kultūros renginius, socialinius projektus, sportą.

Sveikiname į Lietuvos futbolo A lygą iškopusį ir ambicingų tikslų siekiantį „Hegelmann Litauen“ futbolo klubą ir esame pasirengę bendradarbiauti. Labai svarbu, kad klubo vadovai ne tik subūrė aukšto lygio profesionalų komandą, bet ir siekia sukurti palankią terpę vaikams žaisti futbolą, o norintiems siekti rezultatų – sudaryti sąlygas rungtyniauti ir tobulėti.

„Malonu su Kauno rajono savivaldybe rasti bendrų interesų, labai džiaugiamės ir dėkojame merui už šiltą priėmimą ir supratingumą. Manau, jog mūsų bendradarbiavimas duos didelę naudą, tiek Kauno rajonui, tiek ir klubui“, – kalbėjo FC „Hegelmann Litauen“ vykdantysis direktorius Dainius Šumauskas.

Futbolo tradicijos jau daug metų puoselėjamos Vilkijoje ir Garliavoje, kur pernai Kauno rajono savivaldybės lėšomis buvo įrengtas tarptautinius reikalavimus atitinkantis futbolo stadionas. Kauno rajonas ir toliau neatsisako planų atnaujinti ir kitus sporto aikštynus, kurti kitą futbolo infrastruktūrą.

„Tikiu, kad kartu su „Hegelmann Litauen“ suvienysime visą Kauno rajono futbolo bendruomenę ir prisidėsime prie šios sporto šakos atgimimo Lietuvoje“, – teigė Valerijus Makūnas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Video

11:59
01:00:04
01:26

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką