A lygos naujokų susidūrime – Telšių „Džiugo“ antausis ambicingiems kauniečiams

Telšių „Džiugo“ klubas pergalingai debiutavo Lietuvos futbolo A lygoje. Pirmajame sezono mače žemaičiai namuose 2:1 įveikė kitą debiutantę Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ ekipą.
Telšių „Džiugas“
Telšių „Džiugas“ / Pirma lyga nuotr.

Tiek 2014 m. įkurtam Telšių klubui, tiek 2009 m. savo gyvavimą pradėjusiai Kauno rajono komandai tai buvo pirmosios rungtynės A lygoje.

Pirmajame I lygos ketverte praėjusiais metais finišavusių komandų susitikimo nežymiais favoritais buvo laikomi Andriaus Skerlos treniruojami kauniečiai, tačiau „Džiugas“ apgynė namų sienas po sykį pasižymėdamas pirmajame ir antrajame kėliniuose.

Pirmąjį įvartį 44-ąją minutę pelnė Leonardo Ribeiro perdavimą iš krašto priėmęs japonas Yudai Koike.

Tas pats brazilas L.Ribeiro jau pirmąją antrojo kėlinio minutę išbėgo vienas prieš vartininką ir pasižymėjo pats, įtvirtindamas „Džiugo“ persvarą.

„Hegelmann Litauen“ debiutą A lygoje apkartino dar ir raudona kortelė, kuria 75-ąją minutę už grubią pražangą buvo nubaustas Nauris Petkevičius.

Tiesa, 83-ąją minutę svečiai sugebėjo sušvelninti rezultatą ir atkurti intrigą net ir rungtyniaudami mažumoje, kai įvartį pelnė Vilius Armanavičius.

Primename, jog pirmajame šio sezono mače penktadienio vakarą „Kauno Žalgiris“ po vienintelio Lino Pilibaičio įvarčio 1:0 įveikė Gargždų „Bangą“. Šeštadienį bus sužaistas dar vienas susitikimas – Alytaus „Dainava“ kausis su Kėdainių „Nevėžiu“.