Publikuota: 2017 birželio 4d. 21:42

A.Novikovo įvartis išplėšė „Jagiellonia“ ekipai kelialapį į Europos lygą

Arvydas Novikovas
jagiellonia.pl nuotr. / Arvydas Novikovas

Dramatiškame Lenkijos „Ekstraklasa“ lygos finiše Arvydo Novikovo įvartis išplėšė Balstogės „Jagiellonia“ ekipai kelialapį į UEFA Europos lygą.

Žaisdami namuose su Poznanės „Lech“ Balstogės futbolininkai atsilikinėjo 0:2, tačiau sugebėjo panaikinti deficitą – 2:2.

Iškovotas taškas leido „Jagiellonia“ ekipai užimti antrą vietą čempionate. Pralaimėjimo atveju, būtų likusi ketvirta.

Radoslawas Majewskis (11 min.) ir Lukaszas Tralka (39 min.) išvedė „Lech“ į priekį, ir tik 77-ą minutę Jacekui Goralskiui rezultatą pavyko sušvelninti, o 87-ą minutę A.Novikovui – išlyginti.

A.Novikovas aikštėje pasirodė 54-ą minutę, o startinėje sudėtyje žaidęs Fiodoras Černychas 73-ią minutę buvo pakeistas.

Paskutiniame lygos ture net keturios komandos kovojo dėl čempionės titulo. Jis atiteko Varšuvos „Legia“ ekipai, kuri sužaidė nulinėmis lygiosiomis su Gdansko „Lechia“ ir įsirašė 44-ą tašką.

42 taškus surinkusi „Jagiellonia“ aplenkė tiek pat taškų pelniusius „Lech“ bei „Lechia“ klubus dėl geresnio pasirodymo reguliariajame sezone.