Afrikos futbolo čempionate gausėja atkrintamosiose žaisiančių komandų

Afrikos futbolo čempionate prasidėjo lemiamo trečiojo grupių etapo turo kovos. Pirmos grupių etape finišavo A grupės komandos.

Pirmus taškus turnyre prarado čempionato šeimininkas Kamerūnas, lygiosiomis 1:1 sužaidęs su Žaliojo Kyšulio salų komanda.

Kamerūniečiai pirmavo po 39-ą minutę pelnyto Vincento Aboubakaro įvarčio, tačiau rezultatą išlygino ir lygiąsias Žaliojo Kyšulio komandai 53-ą minutę išplėšė Garry Rodriguesas.

Nepaisant lygiųjų, Kamerūnas su 7 taškais užėmė pirmąją vietą A grupėje ir užtikrintai žengė į aštuntfinalį.

Antrąją vietą grupėje pačiupo Burkina Fasas, kuris paskutiniame ture 1:1 sužaidė su Etiopija.

Burkisa Faso komanda pirmavo po 24-ą minutę įmušto Cyrille'o Bayalos įvarčio, bet Getanehas Kebede 52-ą minutę realizuotu baudiniu išplėšė pirmąjį ir vienintelį tašką Etiopijai šiame žemyno čempionate.

Kamerūnas ir Burkisa Fasas pateko į aštuntfinalį ir kiek vėliau sužinos savo varžovus, o viltis išsaugo ir Žaliojo Kyšulio salos, kurių komanda surinko 4 taškus ir gali patekti į kitą etapą kaip viena iš keturių geriausių trečiąsias vietas užėmusių rinktinių.

Kitose grupėse po 2 turų bilietus į atkrintamąsias jau užsitikrino Marokas ir Nigerija.