Dabar populiaru
Publikuota: 2020 gruodžio 25d. 22:11

Algimantas Liubinskas nebetreniruos Vilniaus „Vyčio“

Algimantas Liubinskas
„Vilniaus Vyčio“ nuotr. / Algimantas Liubinskas

Vilniaus „Vyčiui“ nuo 2016 metų vadovavęs Algimantas Liubinskas – jau nebe sostinės ekipos treneris. Apie tai buvęs Lietuvos rinktinės strategas pranešė savo sveikinime su šventėmis.

69-erių specialistas savo įraše pasveikino buvusius auklėtinius ir klubo darbuotojus su šventėmis, bet prisiminė ir neramius laikus negandų kamuotame klube bei apkaltino paslaptingą agentą iš Jungtinės Karalystės, esą šis suskaldė komandą ir privedė ją prie bedugnės.

„Sveiki, FC „Vilniaus Vytis“ buvę visų kartų žaidėjai, treneriai, darbuotojai. Aš jau šiandieną buvęs jūsų treneris, tad noriu pasveikinti su šv. Kalėdom ir palinkėti sėkmės 2021!!! Malonu prisiminti, kad visuomet buvome komanda, kentusi finansinius ir visus kitus nepriteklius, siekėme aukščiausių rezultatų ir buvome pirma komanda nepralaimėjusi daugiau nei metus, nepralaimėtos 27 rungtynės iš eilės. Džiaugdamiesi tokiu rezultatu, atrodė, kad ateitis šviesi komandos kelyje, tačiau atsiradęs futbolo agentas iš UK, sugriovė mūsų viltis, suskaldė komandą ir privedė prie bedugnės“, – rašė A.Liubinskas.

Jo treniruojamas „Vytis“ Lietuvos antrajame divizione (I lygoje) tris kartus laimėjo bronzos apdovanojimus. 2020 m. sostinės klubas liko septintas.

A.Liubinskas Lietuvos rinktinę treniravo 1992-1994 ir 2003-2008 m. laikotarpiais.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką