Anglijos grandai užtikrintai žengė į FA taurės aštuntfinalį

Sekmadienį Anglijoje sužaistos dešimt Futbolo asociacijos taurės (FA) šešioliktfinalio rungtynių.
Alexis Sanchezas
Alexis Sanchezas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Turnyro nugalėtojų vardą ginantis Londono „Arsenal“ klubas namuose susitiko su „Hull City“. Praėjusių metų finalo pakartojime „Kanonieriai“ iškovojo lengvą pergalę ir žengė į kitą etapą.

20-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Peras Mertesackeris. Įdomu tai, kad šis įvartis buvo pirmasis šį sezoną, kurį „Arsenal“ pelnė po kampinio. Galutinį tašką 82-ąją minutę padėjo Alexis Sanchezas.

Taip pat vietą aštuntfinalyje užsitikrino „Manchester City“ klubas, namuose rezultatu 2:1 nugalėjęs „Sheffield Wednesday“. „Manchester United“ futbolininkai taip pat neturėjo sunkumų ir rezultatu 2:0 iš turnyro eliminavo „Yeovil“.

Jose Mourinho vadovaujamas Londono „Chelsea“ klubas 3:0 sutriuškino „Watford“. Taip pat pergales iškovojo „Premier“ lygoje rungtyniaujantys „Crystal Palace“, „Sunderland“, „Aston Villa“ ir „Stoke City“.