Anglijos lygos taurė: „lapių“ sėkmė baudinių serijoje ir Mančesterio ekipų triumfas

Anglijos lygos taurės (EFL) taurės ketvirtfinalio rungtynėse Liverpulyje prireikė baudinių serijos, po kurios pergalę prieš „Everton“ šventė „Leicester City“. Mančesterio komandos į pusfinalį žengė paprastesniu keliu.
„Leicester City“
„Leicester City“ / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Everton“ ir „Leicester City“ komandos per pagrindinį laiką nugalėtojo neišsiaiškino.

Jameso Maddisono ir Jonny Evanso įvarčiai 26-ąją ir 29-ąją minutėmis buvo išvedę svečius į priekį 2:0, bet „Everton“ nepasidavė.

Tomas Daviesas 70-ąją minutę sušvelnino skirtumą, o Leightonas Bainesas jau 90-ąją minutę išplėšė pratęsimą.

Per papildomą pusvalandį nugalėtojas taip pat nepaaiškėjo, tad teko smūgiuoti baudinius.

„Everton“ komanda nerealizavo pirmų dviejų smūgių, „lapės“ – pirmojo. Jamie Vardy tikslus smūgis atnešė pergalę „Leicester City“ komandai.

„Manchester City“ 3:1 nugalėjo „Oxford United“ futbolininkus.

Nugalėtojams įvarčius pelnė Joao Cancelo (22 min.) ir Raheemas Sterlingas (50 ir 70 min.).

Pralaimėjusiųjų gretose pasižymėjo Mattas Tayloras (46 min.).

„Manchester United“ užtikrintai 3:0 susitvarkė su „Colchester United“.

„Raudoniesiems velniams įvarčius mušė Marcusas Rashfordas (51 min.), Ryanas Jacksonas (56 min., į savo vartus) ir Anthony Martialis (61 min.).