Baltijos tragedija: Cristiano Ronaldo palaidojo Latviją, belgai nušlavė estus

Sekmadienio vakarą Europoje sužaistos dar trejos pasaulio čempionato atrankos rungtynės. Portugalijos rinktinė 4:1 sutriuškino Latviją, o Belgija 8:1 pasityčiojo iš Estijos.
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo / AFP/„Scanpix“ nuotr.

B grupė

Portugalijoje vykusiose rungtynėse Europos čempionai net 4:1 sutriuškino Latvijos rinktinę ir pakilo į antrą vietą grupėje.

28-ąją minutę Gintas Freimanis baudos aikštelėje pargriovė Nani ir teisėjas paskyrė 11 metrų baudinį. Jį realizavo Cristiano Ronaldo.

58-ąją minutę Gļebas Kļuškinas prasižengė prieš Andre Gomesą ir C.Ronaldo stojo mušti antro baudinio. Šįkart puolėjas suklydo.

Latviai greitai tuo pasinaudojo, kai Artūras Zjuzinas išlygino rezultatą. Tačiau braliukai džiaugėsi tik minutę. Portugalų pranašumą sugrąžino Williamas Carvalho.

85-ąją minutę C.Ronaldo įmušė antrą įvartį ir pagal įvarčius tarptautinėse rungtynėse susilygino su legendiniu vokiečiu Gerdu Mulleriu ir airiu Robbie Keane'u, kurie visų laikų rezultatyviausiųjų sąraše užima ketvirtąją vietą. Visi jie yra įmušę po 68 įvarčius.

Bruno Alvesas jau per pridėtą laiką įmušė dar vieną įvartį.

Latvijos rinktinė kol kas B grupėje yra nugalėjusi tik Andoros rinktinę ir užima penktą vietą.

H grupė

Grupės lyderė Belgija 8:1 sutriuškino Estijos rinktinę ir iškovojo jau ketvirtą pergalę.

Estai apie pasipriešinimą net nespėjo pagalvoti. Jau 25-ąją minutę belgai buvo įmušę tris įvarčius.

Po du įvarčius į estų vartus pasiuntė Driesas Mertensis ir Romelu Lukaku, po vieną pridėjo Thomas Meunieris, Edenas Hazardas, Yannickas Carrasco bei į savus vartus įsimušęs Ragnaras Klavanas.

29-ąją minutę rezultatą sušvelnino Henris Anieris.

Graikija – Bosnija ir Hercegovina 1:1
32' M.Pjaničius [0:1]
90+5' G.Tzavellas [1:1]

1. Belgija 4 4 0 0 21:1 12
2. Graikija 4 3 1 0 9:2 10
3. Bosnija ir Hercegovina 4 2 1 1 8:5 7
4. Kipras 4 1 0 3 3:8 3
5. Estijas 4 1 0 3 5:15 3
6. Gibraltaras 4 0 0 4 2:17 0