„Barcelona“ stebuklingai išsigelbėjo nuo pirmojo pralaimėjimo Ispanijos lygoje

„Barcelona“ stebuklingai išsigelbėjo nuo pralaimėjimo Ispanijos futbolo lygoje, pačioje mačo pabaigoje vos per kelias minutes pelniusi du įvarčius. Rungtynės su „Sevilla“ baigėsi lygiosiomis 2:2.
„Sevilla“ – „Barcelona“
„Sevilla“ – „Barcelona“ / „Scanpix“ nuotr.

Šeimininkai Sevilijos futbolininkai pirmavo po Franco Vazquezo (36 min.) ir Luiso Murielio (50 min.) įvarčių, tačiau po keitimo aikštėje pasirodęs Lionelis Messi išplėšė tašką katalonams.

88-ą minutę Luisas Suarezas sušvelnino rezultatą, o po minutės L.Messi išlygino.

Taip „Barcelona“ išvengė pirmojo sezono pralaimėjimo lygoje ir pratęsė nepralaimėtų „La Liga“ rungtynių seriją iki 37 (įskaitant praėjusį sezoną).

„Barsos“ sąskaitoje yra 76 taškai, antroje vietoje žengiantis, bet rungtynėmis mažiau sužaidęs Madrido „Atletico“ turi 64.

Šeštoje pozicijoje esant „Sevilla“ yra surinkusi 46 taškus.

Madrido „Real“ šeštadienio rungtynėse išvykoje 3:0 nugalėjo „Las Palmas“ vienuolikę ir įsirašė 63-ią tašką.

Du įvarčius pelnė Garethas Bale'as (26 ir 51 min.), vieną – Karimas Benzema (39 min.). Abu futbolininkai po kartą pasižymėjo nuo 11 m žymos.