„Bayern“ varžovams atseikėjo keturis įvarčius, bet laimėjo ir „RB Leipzig“

Triuškinančią pergalę šeštadienį vykusiose Vokietijos „Bundesliga“ 5-ojo turo rungtynėse iškovojo titulą ginantis Miuncheno „Bayern“ klubas, namuose 4:0 susitvarkęs su „Koln“.
Įvarčių autoriai
Įvarčių autoriai / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė Robertas Lewandowskis (3 ir 48 min.), po kartą pasižymėjo komandos naujokai Philippe'as Coutinho (62 min. iš 11m) bei Ivanas Perišičius (73 min.).

Kelno komanda nuo 59-osios minutės žaidė be pašalinto gynėjo iš Nyderandų Kingsley Ehizibue.

Po šios pergalės „Bayern“ turi 11 taškų ir dviem atsilieka nuo puikiai sezoną pradėjusio „RB Leipzig“, kuris svečiuose 3:0 pranoko Brėmeno „Werder“, nors nuo 65-osios minutės buvo priverstas žaisti dešimtyje.