2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Bjaurus epizodas Vilniaus mėgėjų futbolo lygoje – klastingas smūgis varžovui į galvą

Vilniaus mėgėjiškoje Sekmadienio futbolo lygoje (SFL) užfiksuotas bjaurus epizodas „FK Vilties“ ir „FK 78“ komandų rungtynėse. Kilus susistumdymui vienas iš „FK 78“ žaidėjų klastingai smūgiavo varžovui kumščiu į galvą.

„FK Viltis“ rungtynes laimėjo 3:2, tačiau jas aptemdė labai nemalonus epizodas.

Iš pradžių „Vilties“ žaidėjas ne pagal taisykles neleido „FK 78“ ekipos nariui išsispirti kamuolio iš užribio. Supykęs 39-asis numeris, kuris yra iš „Pildyk“ reklamų Ozio slapyvardžiu žinomas Mindaugas Ponomoriovas, grubiai pastūmė varžovą.

Vis dėlto vyrai nepuolė iškart muštis, tačiau iš toli atskriejęs 20-asis „FK 78“ komandos žaidėjas Mantas Grybauskas kumščiu smogė varžovui tiesiai į galvą. 

Nežinia, teisėjų įsikišimo ar kitų futbolininkų šaltų nervų dėka, tačiau rimtesnio incidento ir muštynių pavyko išvengti.

Įdomu, kad „FK 78“ ekipoje žaidžia ne vienas futbolo pasaulyje žinomas žaidėjas. Tai ir naujasis A lygos prezidentas, tik vasarą karjerą baigęs Deividas Šemberas, ir neseniai su Vilniaus „Žalgiriu“ atsisveikinęs Algis Jankauskas, buvęs Lietuvos rinktinės narys Rolandas Džiaukštas bei vartininkas Pavelas Leusas.

laimėjo abejas rungtynes, įveikdami "FK 78" 3:2 (P. Pajarskas, V. Pajarskas ir V. Jarašius) bei "El Dorado" 3:0 (T....

Posted by FK VILTIS on Sunday, January 3, 2016

„Su tokiu chuliganišku elgesiu mėgėjiškame futbole susiduriame nebe pirmą kartą. Tai visiškai sveiku protu nesuvokiami ir jokiomis priemonėmis nepateisinami veiksmai. Suaugę vyrai, turintys šeimas, vietoje to, kad savo malonumui po darbų mėgautųsi futbolu, jie puola kumščiais į atlapus jaunimui, o vėliau, maža to, dar ir grasina susidorojimu.

Vienintelis Deividas Šemberas pademonstravo, jog ne veltui tiek metų buvo tikras profesionalas, ir atsiprašė už komandos draugus. Bet kokiu atveju tikimės, jog VRFS Drausmės komitetas šiam mušeikai skirs pačią griežčiausią įmanomą nuobaudą, o visi kiti į aikštelę žengiantys „boksininkai“ turės puikų pavyzdį, jog futbole tokiems vietos nėra“, – portalui 15min incidentą komentavo „Vilties“ vadovas ir treneris Mindaugas Bielinskas.

Pats D.Šemberas nenorėjo komentuoti situacijos, kurioje nedalyvavo, nors ir žaidė šiose rungtynėse. Buvęs futbolininkas patvirtino esąs prieš tokius veiksmus.

2014 m. vasario 9-ąją „Viltis“ jau buvo įsipainiojusi į muštynes su ekipa „Taip“. Tada pastarosios ekipos žaidėjas, buvęs profesionalas Nerijus Radžius taip pat kumščiais auklėjo „Vilties“ futbolininkus ir gavo pusės metų diskvalifikaciją.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką