Bolonijoje lijo įvarčiais – Marekas Hamšikas pasiekė pirmą karjeros hat-tricką

Vienintelėse šeštadienį žaistose Italijos „Serie A“ futbolo čempionato rungtynėse lijo įvarčiais. Bolonijoje viešėjęs Neapolio klubas iš varžovų gynybos paliko šlapią vietą.
Marekas Hamšikas siautėjo Bolonijoje
Marekas Hamšikas siautėjo Bolonijoje / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Napoli“ klubo simbolis Marekas Hamšikas pasiekė pirmąjį hat-tricką savo profesionalo karjeroje, o jo atstovaujamas klubas net 7:1 sutrypė „Bologna“ vienuolikę.

Slovakų pankas pasižymėjo 4-ąją, 70-ąją ir 74-ąją minutėmis, tris įvarčius įmušė ir belgas Driesas Mertensas (33, 43 ir 90 min.), kartą įmušė Lorenzo Insigne (6 min.).

Vienintelį šeimininkų įvartį 36-ąją min. pelnė Vasilis Torosidis, o Mattia Destro 26-ąją min. neįmušė 11 metrų baudinio.

Pirmajame kėlinyje parodytos net dvi raudonos kortelės. 11 metrų baudinį už žaidimą ranka užsidirbęs Jose Callejonas jau 26-ąją min. buvo išvarytas iš aikštės už grubią pražangą varžovui iš už nugaros.

Netrukus, 32-ąją min., tiesioginę raudoną kortelę užsidirbo ir Adamas Masina, taip vėl išlygindamas komandų pajėgas aikštėje.

Su 48 taškais po 23 rungtynių „Napoli“ ekipa trimis taškais atsilieka nuo Turino „Juventus“ (51 tšk.), kuris žaidė dviem mačais mažiau.

Peržiūrėti turinį naujame langeM.Hamšikas 1:0
Peržiūrėti turinį naujame langeL.Insigne 2:0
Peržiūrėti turinį naujame langeD.Mertensas 3:0
Peržiūrėti turinį naujame langeV.Torosidis 3:1
Peržiūrėti turinį naujame langeD.Mertensas 4:1
Peržiūrėti turinį naujame langeM.Hamšikas 5:1
Peržiūrėti turinį naujame langeM.Hamšikas 2:0

Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?
Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas