„Borussia“ po atkaklios kovos palaužė „Hannover“ vienuolikę

Vokietijos „Bundesliga“ pirmenybėse šeštadienį žaidžiamos šešerios 26-ojo turo rungtynės. Svarbią pergalę namuose iškovojo Dortmundo „Borussia“ futbolininkai, kurie po permainingos kovos rezultatu 3:2 palaužė „Hannover“ vienuolikę.
Pierre'as-Emerickas Aubameyangas ir Shinji Kagawa
Pierre'as-Emerickas Aubameyangas ir Shinji Kagawa / „Scanpix“/AP nuotr.

Pierre'as-Emerickas Aubameyangas „Deltonai juodus“ į priekį išvedė 19-ąją minutę, tačiau po 12 minučių Larsas Stindlas išlygino rezultatą.

Vis dėlto, antrajame kėlinyje „Borussia“ demonstravo pranašumą ir 61-ąją minutę įgijo dviejų įvarčio pranašumą, kai po sykį pasižymėjo Shinji Kagawa ir tas pats P.Aubameyangas.

82-ąją minutę „Hannover“ sumažino atsilikimą iki minimumo, tačiau lygiųjų jiems pasiekti nepavyko ir „Borussia“ po pergalės Vokietijos pirmenybėse išlieka dešimtoje vietoje.

Taip pat pergales iškovojo „Freiburg“ ir „Stuttgart“ klubai, o lygiosiomis pasibaigė susitikimai tarp „Paderborn“ – „Hoffenheim“ ir „Koln“ – „Werder“ vienuolikių.

Rezultatai:

„Hannover“ – „Borussia“ 2:3
19' [0:1] P.Aubameyangas
31' [1:1] L.Stindlas
58' [1:2] S.Kagawa
61' [1:3] P.Aubameyangas
82' [2:3] L.Stindlas

„Freiburg“ – „Augsburg“ 2:0
71' [1:0] J.Schmidas
84' [2:0] N.Petersenas

„Koln“ – „Werder“ 1:1
27' [0:1] D.Selke'as
88' [1:1] N.Lehmannas (11m. baudinys)

„Paderborn“ – „Hoffenheim“ 0:0
65' E.Bicakcičius („Hoffenheim“) pašalintas iš aikštės

„Stuttgart“ – „Eintracht“ 3:1
51' [0:1] H.Seferovičius
63' [1:1] D.Ginczekas
66' [2:1] D.Ginczekas
81' [3:1] A.Maximas