Bundeslyga: penkių įvarčių vakarėlyje triumfavo „Bayern“

Vokietijos Bundeslygos šeštojo turo rungtynėse Miuncheno „Bayern“ futbolininkai turėjo dviejų įvarčių pranašumą, tačiau paskutinėmis mačo minutėmis turėjo pakovoti dėl trijų taškų.
Robertas Lewandowskis
Robertas Lewandowskis / „Scanpix“/AP nuotr.

Bavarai svečiuose tik 3:2 palaužė „Paderborn“ vienuolikę.

Vokietijos čempionus į priekį jau 15 minutę išvedė Serge'as Gnabry, kuriam rezultatyvų perdavimą atliko Phillipe Coutinho.

Antrojo kėlinio pradžioje S.Gnabry grąžino skolą brazilui – atliko rezultatyvų perdavimą, o Miuncheno komanda jau pirmavo 2:0.

Į 68 minutę šeimininkų pelnytą pirmą įvartį savuoju atsakė ir jau 10 kartą šiame sezone pasižymėti spėjęs Robertas Lewandowskis, tačiau „Paderborn“ nesiruošė sudėti ginklų ir 84 minutę dar kartą sušvelnino deficitą.

Per paskutiniąsias rungtynių minutes įvartis nekrito, o tris taškus įsirašę bavarai sugrįžo į pirmą Bundeslygos poziciją (14 tšk.).

Maža to, taškus prarado ir pagrindinė „Bayern“ konkurentė kovoje dėl čempionų titulo – Dortmundo „Borussia“. Ji namuose 2:2 sužaidė Bremeno „Werder“.