Bundeslygoje Dortmundo „Borussia“ ir toliau ritinėjasi bedugnėje

Net ir laisvas mėnuo, skirtas pasirengimui ir treniruotėms, nepadėjo Vokietijos vicečempionei Dortmundo „Borussia“ ekipai išlipti iš duobės. Trečiadienio vakare 19-ajame Bundelsygos ture „Borussia“ savo aikštėje 0:1 nusileido „Augsburg“ ir liko trūnyti paskutinėje turnyro lentelės pozicijoje.
„Borussia“ futbolininkai ir vėl pralaimėjo
„Borussia“ futbolininkai ir vėl pralaimėjo / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pirmajame kėlinyje „Borussia“ puolėjas Pierre'as Emerickas Aubameyangas buvo įmušęs įvartį, tačiau jis dėl nuošalės nebuvo įskaitytas. Puikią progą įvarčiui turėjo ir Marco Reusas, bet jos neišnaudojo.

Kamuolio kontrolę turėję svečiai įvartį pasiekė antrojo kėlinio pradžioje. 50-ąją minutę laiku ir vietoje atsidūręs Raulis Bobadilla nukreipė nuo vartininko atšokusį kamuolį į „Borussia“ vartus.

Dortmundo futbolininkams viltis nušvito po 14 min., kai grubiai sužaidęs Christophas Jankeris gavo raudoną kortelę.

Po šio epizodo „Borussia“ susitelkė į puolimą, perėmė kamuolio kontrolę, dažnai stengėsi smūgiuoti į vartus, tačiau tikslo taip ir nepasiekė. Henrikho Mkhitaryano smūgį 89 min. į viršutinį vartų kampą puikiai „ištraukė“ vartininkas.

Jau per teisėjo pridėtą laiką Alexas Manningeris atliko dar vieną puikų judesį, kai šuoliu atmušė Ciro Immobile smūgį galva.