Bundeslygoje – skaudus „Bayern“ pralaimėjimas per pridėtą laiką

Iki 14-ojo Bundeslygos turo pirmoje turnyrinės lentelės vietoje buvusi Monchengladbacho „Borussia“ ir toliau demonstruoja puikų futbolą. Šįkart jiems teko priimti tituluotąjį Miuncheno „Bayern“ ir nors šeimininkai pirmieji praleido įvartį, galiausiai būtent jie džiaugėsi pergale rezultatu 2:1.

Traumuotą komandos draugą dar pirmajame kėlinyje pakeitęs Ivanas Perišičius į „bavarų“ žaidimą įnešė naujų spalvų, o 49-ą žaidimo minutę pelnė įvartį bei išvedė svečius į priekį – 1:0.

Šeimininkams išlyginamąjį įvartį 60-ą minutę pelnė Ramy Bensebaini.

Jau atrodė, kad komandos pasidalins po tašką, bet paskutinės pridėtos rungtynių minutės tiesiog košmariškai susiklostė svečiams iš Miuncheno.

Javi Martinezas prieš save išvydo antrą geltoną kortelę, o į svečių vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys, kurį realizavo R.Bensabaini.

Dešimtą pergalę iškovojusi „Borussia“ su 31 tašku liko pirmoje Bundeslygos vietoje.

Antrą nesėkmę iš eilės patyręs „Bayern“ lieka ketvirtas, tačiau juos nuo čempionato lyderių dabar skiria jau 7 taškai.

Užtikrintas pergales 14-ojo turo rungtynėse iškovojo atitinkamai antroje ir trečioje vietose esantys „Leipzig“ ir Dortmundo „Borussia“.