2021 03 13 /22:25

Bundeslygos čempionai iškovojo įtikinamą pergalę, laimėjo ir „Borussia“

25-ajame Bundeslygos ture užtikrintą pergalę iškovojo čempiono titulą ginantis Miuncheno „Bayern“, svečiuose 3:1 įveikęs Brėmeno „Werder“.
Robertas Lewandowskis
Robertas Lewandowskis / „Scanpix“ nuotr.

Bavarai pamatus pergalei pasidėjo dar pirmajame kėlinyje.

22-ąją minutę svečius į priekį išvedė Leonas Goretzka, o 35-ąją – Serge'as Gnabry. Abu sykius rezultatyvius perdavimus atliko Thomas Mulleris.

Tašką šiame mače jau po pertraukos padėjo rezultatyviausias pirmenybių futbolininkas Robertas Lewandowskis, pasižymėjęs 67-ąją minutę.

Lenkijos futbolo superžvaigždei tai buvo jau 32-asis tikslus smūgis šiame sezone ir 268-asis per visą karjerą Bundeslygoje. Visų laikų rezultatyviausių lygos futbolininkų sąraše R.Lewandowskis dabar dalijasi antrą poziciją ir nusileidžia tik legendiniam Gerdui Mulleriui (365 įvarčiai).

Šeimininkams paguodos įvartį 86-ąją minutę pelnė Niclas Fullkrugas.

„Bayern“ su 58 taškais išlieka pirmenybių lyderiais ir 5 taškais lenkia „RB Leipzig“, kurie savo 25-ojo turo rungtynes dar žais.

„Werder“ (32 tšk.) yra dvylikti.

Užtikrintai trimis taškais savo taupyklę papildė ir Dortmundo „Borussia“ vienuolikė, namuose 2:0 įveikusi Berlyno „Hertha“.

54 min. pasižymėjo Julianas Brandtas, o 90+1 min. 16-metis Youssoufa Moukoko, aikštėje pasirodęs tik pačioje rungtynių pabaigoje.

Tris pergales per pastaruosius keturis turus iškovojusi „Borussia“ su 42 taškais yra penkta.