„Capital One Cup“ taurės pusfinalyje – „Liverpool“ ir „Chelsea“ lygiosios

„Liverpool“ ir „Chelsea“ mačo akimirka
AFP/„Scanpix“ nuotr. / „Liverpool“ ir „Chelsea“ mačo akimirka
Šaltinis: EuroFootball.lt
0

Antradienio vakarą Anglijoje sužaistos pirmosios „Capital One Cup“ turnyro pusfinalio rungtynės. Tačiau jos nugalėtojo neišaiškino.

„Anfield“ stadione susitiko „Liverpool“ ir Londono „Chelsea“ futbolininkai. Ankstyvą įvartį praleidę „raudonieji“ atsitiesė ir iškovojo svarbias lygiąsias, 1:1.

Pirmasis kėlinys prasidėjo Brendano Rodgerso vadovaujamos ekipos spaudimu, tačiau „Chelsea“ jau 18-ąją minutę sulaukė varžovų „dovanėlės“, kai baudos aikštelėje buvo prasižengta prieš Edeną Hazardą. Belgas pats ėmėsi iniciatyvas ir realizuodamas 11 metrų baudinį išvedė svečius į priekį.

Po praleisto įvarčio „Liverpool“ futbolininkai nepasimetė ir toliau aktyviai spaudė varžovus. Vis dėlto per pirmąsias 45 minutes „raudoniesiems“ nepavyko pelnyti įvarčio.

Antrajame kėlinyje visišką persvarą turėjo šeimininkai ir 59-ąją minutę į Thibauto Courtoiso ginamus vartus krito pirmasis įvartis, kai su Jordano Hendersonu susižaidęs Raheemas Sterlingas klastingu smūgiu pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

Per likusį laiką „Liverpool“ turėjo dar kelias puikias progas, kurios būtų leidusios įsiveržti į priekį. Sykį į virpstą pataikė Stevenas Gerrardas, o jį po keitimo pakeitęs Adamas Lallana tolimu smūgiu privertė padirbėti T.Courtoisą, tačiau suaidėjus teisėjo švilpukui buvo skelbiamos lygiosios.

Atsakomosios „Capital One Cup“ turnyro pusfinalio rungtynės tarp Anglijos grandų įvyks sausio 27-ąją dieną „Stamford Bridge“ stadione. Šios poros nugalėtojas finale susigrums su Londono „Tottenham“ – „Shieffeld United“ poros nugalėtoju.

Rezultatas:

„Liverpool“ 1 – 1 „Chelsea“

18' [0 – 1] E.Hazard (11m. baudinys)

59' [1 – 1] T.Sterling