Čempionų lyga: Lietuvos teisėjai ir vėlyvas antausis Madrido „Real“

Trečiadienį Čempionų lygoje baigėsi E, G, H ir F grupių etapai. Paaiškėjo dar aštuonios komandos, kurios pateko į kitą etapą, o vienose iš rungtynių turnyre debiutavo Lietuvos teisėjų brigada.
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo / AFP/„Scanpix“ nuotr.

F grupė

Madrido „Real“ 2:2 namuose neįveikė Dortmundo „Borussia“ klubo ir liko antras F grupėje.

28-ąją minutę Madrido klubą į priekį išvedė Karimas Benzema. Antrajame kėlinyje puolėjas pridėjo dar vieną įvartį.

Tai buvo jau 50-as jo įvartis Čempionų lygoje. K.Benzema visų laikų rezultatyviausiųjų sąraše rikiuojasi penktas.

60-ąją minutę rezultatą sušvelnino Pierre-Emerickas Aubameyangas. 88-ąją minutę Marco Reusas išplėšė lygiąsias Dortmundo klubui. Ir viena, ir kita komanda neišnaudojo kelių puikių progų.

Madrido klubas nenugalėtas yra jau 33 rungtynes iš eilės.

Abi ekipos jau seniau buvo užsitikrinusios vietą kitame etape.

„Real“ – „Borussia“ 2:2

„Legia“ – „Sporting“ 1:0

30' Guilherme [1:0]

1. „Borussia“ 6 4 2 0 21:9 14
2. „Real“ 6 3 3 0 16:10 12
3. „Legia“ 6 1 1 4 9:24 4
4. „Sporting“ 6 1 0 5 5:8 3

E grupė

Leverkūzene įvyko istorinės rungtynės Lietuvai. Pirmą kartą Čempionų lygoje teisėjavo lietuvių teisėjų brigada – Gediminas Mažeika, Vytautas Šimkus, Sergejus Slyva, Vytenis Kazlauskas ir Donatas Rumšas.

Vokietijos klubas 3:0 nugalėjo „Monaco“ ekipą. 30-ąją minutę įmušė Vladlenas Yurchenko.

Antrajame kėlinyje po įvartį pridėjo Julianas Brandtas ir į savus vartus įsimušęs Morganas De Sanctis.

Rungtynių pabaigoje Lietuvos teisėjų brigada paskyrė 11 metrų baudinį į „Monaco“ vartus. Nors Wendellas Borgesas į tinklą nepataikė, jo smūgiuotas kamuolys atsimušė M.De Sanctis į nugarą ir pateko į vartus.

Į kitą etapą pateko „Bayer“ ir „Monaco“ klubai.

„Bayer“ – „Monaco“ 3:0

„Tottenham“ – CSKA 3:1

33' A.Dzagojevas [0:1]

38' D.Alli [1:1]

45' H.Kane'as [2:1]

78' I.Akinfejevas [3:1] į savus vartus

1. „Monaco“ 6 3 2 1 9:7 11
2. „Bayer“ 6 2 4 0 8:4 10
3. „Tottenham“ 6 2 1 3 6:6 7
4. CSKA 6 0 3 3 5:11 3

H grupė

Turino „Juventus“ namuose 2:0 nugalėjo Zagrebo „Dinamo“.

Įvarčius įmušė Gonzalo Higuainas ir Daniele Rugani.

Į kitą etapą pateko „Juventus“ ir „Sevilla“.

G grupė

„Porto“ namuose 5:0 nugalėjo „Leicester City“ ir užsitikrino vietą kitame etape.

Portugalijos klubui pergalę užtikrino du Andre Silvos, Jesuso Coronos, Yacine Brahimi ir Diogo Jotos įvarčiai.

„Kobenhavn“ klubas Belgijoje 2:0 nugalėjo „Brugge“ ekipą.

8-ąją minutę į savus vartus įsimušė Brandonas Mechele. Mathias Jørgensenas užtikrino Kopenhagos ekipos pergalę 15-ąją minutę.

„Brugge“ – „Kobenhavn“ 0:2

„Porto“ – „Leicester City“ 5:0

1. „Leicester“ 6 4 1 1 7:6 13
2. „FC Porto“ 6 3 2 1 9:3 11
3. „FC Kobenhavn“ 6 2 3 1 7:2 9
4. „Brugge“ 6 0 0 6 2:14 0