Čempionų lyga: trileris Londone, M.Rashfordo netyčiukas ir PSG šou Briuselyje

Čempionų lygos grupių etape baigėsi trečiojo turo kovos. Rezultatyviausias vakaro mačas vyko Londone, kur „Premier“ lygos čempionams Londono „Chelsea“ futbolininkams puikų iššūkį metė „Roma“. Kitur ryškiai žibėjo „Paris Saint-Germain“, „Barcelona“ ir Miuncheno „Bayern“ žvaigždės.
Edinas Džeko pelnė du įvarčius
Edinas Džeko pelnė du įvarčius / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

A grupėje trečiąją pergalę iš trijų iškovojo „Manchester United“ ekipa, išvykoje 1:0 palaužusi grupės autsaiderę Lisabonos „Benfica“.

Vienintelį įvartį 64-ąją minutę baudos smūgiu „netyčiuku“ įmušė M.Rashfordas.

Pergalę taip pat iškovojo „Basel“ vienuolikė, išvykoje 2:0 įveikusi Maskvos CSKA.

Pirmąjį įvartį šveicarams 29 min. įmušė T.Xhaka, o 90-ąją po to paties T.Xhaka perdavimo pasižymėjo D.Oberlinas.

1. „Manchester United“ 3 3 0 0 8:1 9
2. „Basel“ 3 2 0 1 7:3 6
3. CSKA 3 1 0 2 3:7 3
4. „Benfica“ 3 0 0 3 1:8 0

B grupėje ir toliau dominuoja „Paris Saint-Germain“, išvykoje į Belgiją be vargo 4:0 sutriuškinusi Briuselio „Anderlecht“ futbolininkus. Pastarieji liko vieninteliai Čempionų lygoje, dar neįmušę įvarčio.

K.Mbappe atidarė svečių vartus jau antrąją mačo minutę, o kėlinio pabaigoje, 44 min., pasižymėjo E.Cavani.

Antrajame kėlinyje po įvartį pelnė Neymaras (66 min.) ir A.Di Maria (89 min.).

Trenerį pakeitusi Miuncheno „Bayern“ komanda namuose be didesnio vargo 3:0 nugalėjo Glazgo „Celtic“, o į Vokietijos klubą grįžęs 72 metų Juppas Heynckesas tapo visų laikų vyriausiu Čempionų lygos treneriu.

Pirmąjį įvartį 17-ąją min. įmušė T.Mulleris, o jau po vienuolikos minučių savo antrąjį įvartį šio sezono turnyre pelnė J.Kimmichas.

Antrajame kėlinyje (51 min.) kampinio metu galva pasižymėjo M.Hummelsas.

1. PSG 3 3 0 0 12:0 9
2. „Bayern“ 3 2 0 1 6:3 6
3. „Celtic“ 3 1 0 2 3:8 3
4. „Anderlecht“ 3 0 0 3 0:10 0

C grupėje Londono „Chelsea“, namuose per kiek daugiau nei pusvalandį įmušė du įvarčius, vėliau liko besivejančių vaidmenyje, tačiau galiausiai mačas su „Roma“ baigėsi lygiosiomis 3:3.

D.Luizas pelnė įvartį 11 minutę, E.Hazardas padvigubino skirtumą 37-ąją, tačiau „Roma“ gynėjas A.Kolarovas jau po trijų minučių pelnytu įvarčiu sušvelnino skirtumą.

Antrajame kėlinyje „Roma“ perėmė iniciatyvą ir jau 64-ąją minutę E.Džeko fantastišku smūgiu ore nestabdydamas kamuolio išlygino rezultatą. Praėjus vos šešioms minutėms standartinės situacijos metu E.Džeko galva iš arti išvedė „Roma“ į priekį.

73-ąją minutę po Pedro perdavimo į baudos aikštelę bene žemiausias ten buvęs futbolininkas E.Hazardas galva nukreipė kamuolį į patį apatinį vartų kamputį.

Taip pat skaitykite: „Atletico“ nesugebėjo pralaužti dešimtyje likusios „Qarabag“ gynybos

1. „Chelsea“ 3 2 1 0 11:4 7
2. „Roma“ 3 1 2 0 5:4 5
3. „Atletico“ 3 0 2 1 1:2 2
4. „Qarabag“ 3 0 1 2 1:8 1

D grupėje „Barcelona“ visą antrąjį kėlinį žaidė dešimtyje, tačiau užtikrintai 3:1 nugalėjo Pirėjo „Olympiakos“.

Įvartis krito jau 18-ąją minutę, kai po G.Deulofeu perdavimo į baudos aikštelę kamuolį į savus vartus nukreipė D.Nikolaou. Vis dėlto pirmajame kėlinyje iš daugybės progų „Barca“ daugiau įvarčių nepasiekė, o jo pabaigoje liko dešimtyje.

42-ąją minutę po to paties G.Deulofeu perdavimo G.Pique įmušė įvartį, tačiau teisėjas ne tik jo neįskaitė, bet ir parodė „Barcelona“ gynėjui antrąją geltoną kortelę.

Tačiau Barselonos komandos žaidėjo pašalinimas nepadėjo graikams perimti iniciatyvos. Po pertraukos katalonai ir toliau užtikrintai kontroliavo kamuolį, rengė ataką po atakos ir jau 61-ąją minutę L.Messi padvigubino skirtumą. Vos po kelių minučių po argentiniečio perdavimo trečiąjį įvartį pelnė L.Digne.

Pirmąjį įvartį į savus vartus įmušęs D.Nikolaou prasidėjus paskutinei mačo minutei pelnė paguodos įvartį.

Kitose rungtynėse Turino „Juventus“ futbolininkai namuose 2:1 palaužė Lisabonos „Sporting“.

Svečiai iš Portugalijos išsiveržė į priekį 12 min. po A.Sandro įvarčio į savus vartus, bet jau sužaidus pusvalandį M.Pjaničius baudos smūgiu išlygino rezultatą.

Baigiantis rungtynėms 84-ąją minutę pergalingą įvartį pelnė M.Mandžukičius.

1. „Barcelona“ 3 3 0 0 7:1 9
2. „Juventus“ 3 2 0 1 4:4 6
3. „Sporting“ 3 1 0 2 4:5 3
4. „Olympiakos“ 3 0 0 3 3:8 0

Pranešimas apie prašymų dėl triukšmo mažinimo priemonių įgyvendinimo išlaidų kompensavimo priėmimą
Atėjo metas apsitverti sklypą: specialistų patarimai
Steikų diena: kaip paruošti sultingą ir burnoje tirpstantį steiką?