Čempionų vakarėlis: „Bayern“ septyniais įvarčiais sumušė varžovus

Vokietijos čempionė Miuncheno „Bayern“ ekipa namuose surengė tikrą įvarčių fiestą – net 7:0 sudorojo „Bochum“ ekipą.
Miuncheno „Bayern“
Miuncheno „Bayern“ / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Leroy'us Sane (17 min.), Joshua Kimmichas (27 min.) ir Serge'as Gnabry (32 min.) nulėmė rungtynių eigą jau pirmajame kėlinyje, o prieš pertrauką į savo vartus kamuolį dar pasiuntė Vassiliosas Lambropoulos (43 min.).

Vaizdas aikštėje nesikeitė ir antrajame kėlinyje, kuriame įvarčius pelnė Robertas Lewandowskis (61 min.), J.Kimmichas (65 min.) ir Ericas Maximas Chupo-Motingas (79 min.).

Galėjo kristi ir aštuntasis įvartis į svečių vartus, bet Th.Muelleris nerealizavo 11 metrų baudinio 87-ąją minutę.

„Bayern“ yra pirmoje vietoje „Bundesliga“ turnyre su 13 taškų. „Wolfsburg“ turi 12 taškų ir yra sužaidęs rungtynėmis mažiau.