15min be reklamos
Publikuota: 2021 sausio 21d. 00:37

Sensacija: trečios lygos klubas išmetė „Real“ žvaigždes iš Karaliaus taurės turnyro

Didžiulė sensacija trečiadienio vėlyvą vakarą užfiksuota Ispanijos Karaliaus taurės turnyre, kur trečiojo etapo mače trečio diviziono kuklus „Alcoyano“ klubas po pratęsimo 2:1 iš tolimesnės kovos eliminavo Madrido „Real“ žvaigždyną.

45-ąją minutę pasižymėjo Ederis Militao, bet 80-ąją Jose Solbesas netikėtai rezultatą išlygino.

Pratęsimo metu Ispanijos čempionai vėl gavo kozirį į savo rankas, kai 110-ąją minutę už antrą geltoną kortelę iš aikštės buvo išvarytas Ramonas Lopezas.

Visgi kiekybine persvara svečiai nepasinaudojo, o 115-ąją minutę „Alcoyano“ surengė kontrataką ir Juananas Casanova išplėšė sensacingą pergalę.

Kitame trečiadienio mače San Sebastiano „Real Sociedad“ svečiuose 2:0 pranoko kitą trečio diviziono ekipą „Cordoba“.

Temos: 1 Madrido Real CF