Publikuota: 2018 spalio 12d. 06:58

Dramą pralaimėję futbolininkai: „Akivaizdu, kad vieno įvarčio mums neužtenka“

Fiodoras Černychas
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr. / Fiodoras Černychas

Lietuvos rinktinės futbolininkai po pralaimėjimo UEFA Tautų lygos rungtynėse su Rumunija sunkiai rinko žodžius. Mūsiškiai 90 minutę išlygino rezultatą – 1:1, tačiau jau 4 teisėjo pridėto laiko minutę rumunai pasiuntė kamuolį į šeimininkų vartus ir šventė pergalę 2:1.

„Sunku surasti žodžių, nes labai apmaudu praleisti įvartį paskutinėmis sekundėmis. Norėjome bent jau lygiųjų, manau, jų nusipelnėme. Dievulis nepagailėjo mūsų ir eilinį kartą mes pralaimėjome, – sakė vienintelį įvartį Lietuvos rinktinėje pelnęs A.Žulpa.

Išsamus A.Žulpos komentaras:

„Kaip matome, rinktinei neužtenka vieno įvarčio, reikia pelnyti du“, – nelinksmai po rungtynių juokavo vartininkas Ernestas Šetkus. – Paskutinėje atakoje leidome priimti kamuolį baudos aikštelėje, trys gynėjai pračiuožė. Kaltų ieškoti nereikia, visi kažkur suklydome, gal, tiesiog, sėkmė nusisuko.“

Išsamus E.Šetkaus komentaras:

„Manau, mes jiems nenusileidome, antrame kėlinyje laikėme daugiau kamuolį, žaidėme geriau. Patys pelnėme įvartį“, – sakė po dvejų metų į rinktinę sugrįžęs Deimantas Petravičius.

15min iš Gdansko Aktualu

Nužudyto Gdansko mero žmona: žmonėms sunku suvokti, kad neapykanta gali būti tokia didelė

Aktualu

Theresos May vyriausybė nedideliu balsų skirtumu atlaikė balsavimą dėl nepasitikėjimo

Aktualu

Laidotuvių procesijos užstatyti Plungės pareigūnai ėmė išrašinėti baudas

Aktualu

„Brexit“: ar po 72 dienų lietuviams teks grįžti namo?

15min iš Dakaro Gazas

Devintasis etapas Dakare: klampus smėlis, gedimai ir iškovota penkta vieta

Interviu 24sek

Buvusį klubą 23 taškais pasveikinusį Roką Giedraitį nustebino sirgalių sutikimas

Verslas

Miesto estetika ir kaimo praktiškumas: dizainerė įrodė, kad tai suderinama

„120“ apsiskelbė „Eurovizijos“ atrankos nugalėtojais, bet komisija nuleido ant žemės – skyrė 0 balų

„Ginčas“: lietuvis NBA klubo savininkas – utopija ar realus tikslas?

Gazas

Priešpaskutinis etapas įveiktas: finiše – abu Lietuvos motociklininkai

Aktualu

Šilutės rajone į griovį įvažiavusiame automobilyje nuskendo motina ir mažametė dukra

15min recenzija Kultūra

„Žalioji knyga“: patogi komedija nepatogia tema

24sek

Sėkmės pasigedęs Dainius Adomaitis: apie „Ryto“ klaidas ir nedėkingą lipduką

Mokslas.IT

Advokatas: „Linkomanijos“ byla bus paskutinė – nauja tvarka leis blokuoti svetaines be teismo

Gyvi regionai

Žiemą vilniečius šildo telšiškės siuvami paltai

Verslas

Apsigavo: alytiškė lėktuvo bilietus pirko iš ne kartą baustos įmonės ir susidūrė su bėdomis

Gyvenimas

Dietomis nusivylęs Dmitrijus tapo veganu: atsikratė 30 kg ir įveikė aplinkinių spaudimą

Pasaulis kišenėje

Neskaitę šių patarimų į Pietų Ameriką dar nevažiuokit

Gyvenimas

6 kūdikio kambario dekoravimo klaidos, kurių turėtumėte vengti

24sek

Garsus svečias Vilniuje: dėl „Ryto“ talento atvyko „Raptors“ bosas

Keistuoliu vadintas Antanas Nedzinskas dėl svajonės išleido beveik 60 tūkst. eurų