Drama taurėje: „Sūduva“ gelbėjosi mušdama baudinius, „Banga“ – per pratęsimą

Lietuvos futbolo federacijos (FPRO LFF) taurės šešioliktfinalyje netrūko dramos.

Žemesnėje – Pirmoje lygoje – rungtyniaujančios Kretingos „Minijos“ ir Vilniaus „Riterių“ komandos buvo arti staigmenų ir bilietų į kitą etapą prieš aukščiausiosios – „TOPsport A lygoje“ – ekipas, atitinkamai Marijampolės „Sūduvą“ ir Gargždų „Bangą“.

„Riteriai“ po pirmojo kėlinio sostinėje netgi pirmavo 2:0.

Pernai iš aukščiausiojo diviziono iškritę, o šiemet Pirmoje lygoje pirmaujantys „Riteriai“ jau skaičiavo paskutines rungtynių akimirkas, kai „Bangai“ pavyko išsigelbėti.

Matas Ramanauskas mušė įvartį 90+5 minutę (3:3), „Riteriai“ pratęsimą turėjo žaisti be pašalinto Andriaus Kaulinio ir neatsilaikė.

Išvykoje šiame sezone vis dar nepralaimėjusi Gargždų ekipa galiausiai išsivežė pergalę 5:3 ir pateko į aštuntfinalį.

Dramos netrūko ir Kretingoje, kur tik 11-oje Pirmos lygos vietoje žengianti ir 6-ių nelaimėtų rungtynių seriją skaičiavusi „Minija“ didžiąją mačo dalį pirmavo prieš „Sūduvą“.

21-erių prancūzas Pierre'as Okende šeimininkus į priekį išvedė 34 min., bet jau prasidėjus teisėjo Donato Rumšo pridėtam laikui rezultatą išlygino ir pratęsimą išplėšė 37-erių serbas Aleksandaras Živanovičius.

Per papildomą laiką įvarčių įmušta nebuvo, tad aštuntfinalio dalyvis sprendėsi mušant 11 m baudinius. Vilius Stebrys atrėmė vieną „Minijos“ bandymą ir klaidų nedarę suvalkiečiai triumfavo 5:3.

Problemų nekilo kitam „TOPsport A lygos“ klubui FA „Šiauliams“.

Mindaugo Čepo auklėtiniai išvykoje 4:0 (1:0) sutriuškino Tauragės „Taurą“. Net tris įvarčius mušė Nauris Petkevičius.