Įnirtingas futbolo mūšis Vilniuje: „Sūduva“ išplėšė pergalę prieš „Riterius“

Jau kitą dieną po rinktinių pertraukos į aikštę žengė A lygos komandos. Vilniuje „Riteriai“ metė iššūkį Marijampolės „Sūduvai“, bet nesėkmingai – čempionų titulą ginantys sūduviai sunkiai, tačiau šventė pergalę 2:1.
Andro Švrljuga
Andro Švrljuga / Mariaus Vizbaro / 15min nuotr.

Donatas Kazlauskas per mažiau nei parą pelnė du įvarčius. Pirmadienį jis mušė į Serbijos vartus, vilkėdamas Lietuvos rinktinės marškinėlius, o antradienį 39-ąją minutę išvedė „Riterius“ į priekį mače su „Sūduva“.

Priekyje Vilniaus klubas laikėsi iki 71-osios minutės, kuomet Andro Švrljuga tiksliu ir stipriu smūgiu rezultatą išlygino.

Pergalę „Sūduva“ išplėšė Eligijus Jankauskas, pasižymėjęs 84-ąją minutę.

Marijampolės klubas turi 69 taškus ir yra pirmoje A lygos lentelės vietoje.

Vilniaus „Žalgiris“ nuo čempionų titulą ginančių marijampoliečių atsilieka septyniais taškais, bet yra sužaidęs vieneriomis rungtynėmis mažiau.

„Riteriai“ rikiuojasi treti (42 tšk.), bet į pirmąsias dvi pozicijas nebepretenduoja.