Du nuostabūs Kamerūno įvarčiai atnešė pirmą pergalę Afrikos čempionate

Kamerūno rinktinė pirmoji praleido įvartį Afrikos Nacijų taurės A grupės rungtynėse prieš Bisau Gvinėją, tačiau dviem gražiais įvarčiais išplėšė pergalę 2:1 (0:1).
Kamerūno futbolininkai
Kamerūno futbolininkai / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Jau 13-ąją minutę Piquetti įmušė pirmąjį mačo įvartį po įspūdingai greitos Bisau Gvinėjos rinktinės atakos. Pats įvarčio autorius spurtavo nuo savosios baudos aikštelės link varžovų vartų, kur atsidūrė vos per 14 sekundžių ir įmušė gražų įvartį.

Piquetti įvartis

Tačiau tikrasis futbolo grožis laukė antrajame kėlinyje. Sebastienas Siani ties valandos riba įmušė iš toli, o Michaelis Ngadeu-Ngadjui 79-ąją min. pelnė pergalingą įvartį.

Pirmasis Kamerūno įvartis
Antrasis Kamerūno įvartis

Po šios pergalės Kamerūno futbolininkai tapo A grupės lyderiais, kadangi kitose vakaro rungtynėse Gabonas ir Burkina Fasas išsiskyrė taikiai 1:1.

Trečiose rungtynėse Kamerūnas ir Gabonas žais tarpusavyje, o pirmiesiems užteks lygiųjų. Gabonas privalės iškovoti pergalę, nes priešingu atveju gali likti už atkrintamųjų varžybų borto.

1. Kamerūnas 2 1 1 0 3:2 4
2. Burkina Fasas 2 0 2 0 2:2 2
3. Gabonas 2 0 2 0 2:2 2
4. Bisau Gvinėja 2 0 1 1 2:3 1