Dviprasmiškas „Atletico“ vakaras – įvarčių fiesta ir A.Griezmanno ašaros

Madrido „Atletico“ klubas užtikrintai žengė į kitą Ispanijos Karaliaus taurės etapą, bet dėl traumos prarado Antoine'ą Griezmanną.
Madrido „Atletico“ žaidėjai
Madrido „Atletico“ žaidėjai / ZUMAPRESS / Scanpix nuotr.

„Atletai“ savų žiūrovų akivaizdoje 5:0 sutriuškino trečiajame šalies divizione žaidžiančią „Rayo Majadahonda“ komandą.

Po vieną įvartį sostinės klubui pelnė Matheusas Conha (17 min.), Renanas Lodi (26 min.) Luisas Suarezas (41 min.), Antoine'as Griezmannas (67 min.) ir Joao Felixas (79 min.).

Visgi vieno iš įvarčių autorius A.Griezmannas rungtynių nebaigė – prancūzas antrojo kėlinio pabaigoje patyrė kojos traumą ir paliko aikštę su ašaromis akyse.

Į kitą etapą žengė ir kita Ispanijos galiūnė „Sevilla“, svečiuose 2:0 įveikusi antrame divizione rungtyniaujančią „Zaragoza“ komandą.

Po įvartį andalūzams įmušė Julesas Kounde (31 min.) ir Rafa Miras (69 min.).

Netikėtai iš tolesnės kovos buvo priverstas pasitraukti „Villarreal“ klubas, kuris svečiuose 1:2 nusileido Chichono „Sporting“ klubui.

„Submarinai“ pirmavo po Raulio Albiolio įvarčio 48-ą minutę, bet antroje Ispanijos lygoje žaidžiantis „Sporting“ išplėšė pergalę dėka Urošo Džurdževičiaus ir Bohdano Milovanovo įvarčių 67 ir 88 minutėmis.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius