Europos lyga: „Milan“ stebuklingai išsigelbėjo Portugalijoje

Ketvirtadienio vakarą UEFA Europos lygoje baigėsi atrankos varžybos. Sunkiausiai į kitą etapą prasibrovė garsusis „Milan“ klubas, laimėjęs baudinių seriją svečiuose prieš kuklų „Rio Ave“ klubą.
Rungtynių akimirka / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi taikiai 1:1, o pratęsime šeimininkai pasižymėjo dar kartą ir pirmavo iki pat 120-osios minutės, bet tuomet į „Rio Ave“ vartus buvo skirtas baudinys ir jį realizavo Hakanas Calhanoglu.

Baudinių serijoje portugalai net tris sykius galėjo iškovoti pergalę, kai prieš tai smūgiavę italai suklydo, tačiau nė viena iš šių dovanų pasinaudoti nesugebėjo.

Baudinių serijoje prireikė net 24 smūgių, kol galiausiai Gianluigi Donnarumma atmušė Aderlano Santoso spyrį ir išvedė savo ekipą į pagrindinį etapą.

Marijampolės „Sūduvą“ iš kovos pašalinęs Suomijos čempionas Kuopijo KuPS neatsilaikė prieš Rumunijos stipriausią komandą Klužo CFR.

Buvusi Giedriaus Arlauskio komanda namuose šventė užtikrintą pergalę 3:1.