Europos lygoje – „Arsenal“ kerštas ir „Tottenham“ pergalė

UEFA Europos lygoje sužaisti dar keturi aštuntfinalio susitikimai, kuriuose pergales pasiekė favoritėmis laikytos komandos.
„Arsenal“ futbolininko Mohamedo Elneny triumfas
„Arsenal“ futbolininko Mohamedo Elneny triumfas / „Scanpix“ nuotr.

Londono „Arsenal“ klubas svečiuose 3:1 įveikė Pirėjo „Olympiakos“ ekipą.

„Kanonieriai“ išsiveržė į priekį pirmajame kėlinyje, kai sužaidus 34 minutes įvartį pelnė norvegas Martinas Odegaardas, bet 58-ąją minutę Youssefas El-Arabi išlygino rezultatą.

Vis dėlto rungtynių pabaigoje svečiai iš Londono įrodė pranašumą – Gabrielis (79 min.) ir Mohamedas Elneny (85 min.) lėmė „Arsenal“ pergalę.

Nors komandų dar lauks atsakomosios rungtynės Londone, „kanonieriai“ jau iš dalies atsirevanšavo už praėjusius metus, kai Europos lygos šešioliktfinalyje juos po pratęsimo eliminavo ne kas kitas, o būtent „Olympiakos“ klubas.

Pergalingai aštuntfinalį pradėjo ir Londono „Tottenham Hotspur“, kuris namuose 2:0 susidorojo su Zagrebo „Dinamo“.

Jose Mourinho komandai abu įvarčius mušė Harry Kane'as (25 ir 70 min.).

Didelį žingsnį link ketvirtfinalio žengė ir „AS Roma“, namuose 3:0 sudorojusi Donecko „Šachtar“. Po įvartį romėnams pelnė Lorenzo Pellegrini (23 min.), Stephanas El Shaarawy (73 min.) ir Gianluca Mancini (77 min.).

Paskutinėse rungtynėse „Granada“ iš Ispanijos namie 2:0 nugalėjo „Molde“ iš Norvegijos.

Jorge Molina 26-ąją ir Roberto Soldado 75-ąją minutėmis pelnė įvarčius nugalėtojams, o svečių gretose 71-ąją minutę Martinas Ellingsenas užsidirbo raudoną kortelę.

Kitų ketverių aštuntfinalio rungtynių rezultatus galite rasti čia.

Visi atsakomieji Europos lygos aštuntfinalio susitikimai bus žaidžiami lygiai po savaitės, kovo 18 dieną.