TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti

Europos lygoje – „Atalanta“, „Porto“, „Sevilla“ pergalės ir rezultatyvios lygiosios

UEFA Europos lygoje sužaisti dar keturi pirmojo atkrintamųjų etapo susitikimai, kuriuose netrūko įvarčių.
Anthony Martialis
Anthony Martialis / „Scanpix“/AP nuotr.

Pergalę namuose iškovojo Bergamo „Atalanta“ klubas iš Italijos, 2:1 įveikęs Pirėjo „Olympiakos“.

Graikai ilgai pirmavo po 16-ą minutę pasiekto Francisco Soareso įvarčio, bet Bergamo ekipa šventė pergalę dėl 61 ir 63 minutėmis įmuštų Berato Djimsiti įvarčių.

Kitose rungtynėse „Porto“ namuose taip pat vijosi varžovus, bet taip pat sugebėjo pasiekti pergalę – 2:1 įveiktas Romos „Lazio“ klubas.

Svečiai iš Italijos pirmavo po 23-ą minutę pasiekto Mattia Zaccagni įvarčio, tačiau portugalų pergalę lėmė du Toni Martinezo smūgiai (37 ir 49 min.).

Sėkmingai atkrintamąsias pradėjo ir vieni turnyro favoritų „Sevilla“ futbolininkai. Jie namuose 3:1 nugalėjo Zagrebo „Dinamo“.

Ivanas Rakitičius išvedė andalūzus į priekį baudiniu 13-ą minutę, bet Mislavas Oršičius 41-ą minutę rezultatą išlygino.

Vis tik dar pirmajame kėlinyje „Sevilla“ susigrąžino pranašumą pelnydama net du įvarčius – Lucasas Ocamposas pasižymėjo 44-ą, o Anthony Martialis – pirmą pridėto laiko minutę. Pastarajam tai buvo pirmas įvartis su Sevilijos komandos marškinėliais.

Paskutinėse vakaro rungtynėse užfiksuotos rezultatyvios lygiosios – „RB Leipzig“ ir San Sebastiano „Real Sociedad“ Vokietijoje sužaidė 2:2.

Svečiai iš baskų krašto išsiveržė į priekį 8-ą minutę, kai įvartį pelnė Robinas Le Normandas, bet sužaidus pusvalandį pusiausvyrą atstatė šį sezoną ir UEFA Čempionų lygoje žibėjęs Christopheris Nkunku.

Antrajame kėlinyje „Real Sociedad“ vėl turėjo pranašumą, kai 64-ą minutę baudinį įmušė Mikelas Oyarzabalis, bet tokiu pačiu būdu lygiąsias išplėšė 82-ą minutę kamuolį į tinklą pasiuntęs švedas Emilis Forsbergas.

Atsakomąsias rungtynes komandos žais po savaitės, vasario 24-ą dieną.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti