Publikuota: 2017 lapkričio 23d. 23:03 , Atnaujinta: 2017 lapkričio 24d. 00:10

Europos lygoje – taupymo režimą įjungę lyderiai

Olivieris Giroud
„Scanpix“/AP nuotr. / Olivieris Giroud

Antradienį ir trečiadienį Europoje praūžė Čempionų lygos uraganas, o ketvirtadienį atėjo metas Europos lygai. Kaip ir stipriausiame senojo žemyno futbolo turnyre, čia anksčiau varžovus baudę lyderiai buvo atsargūs ir dėl pergalių nesidraskė.

Kiek netikėtai išvykoje kluptelėjo Londono „Arsenal“ klubas. Anglijos ekipa išvykoje 0:1 nusileido „FC Koln“ klubui iš Vokietijos.

Vienintelį susitikimo įvartį mušė Sehrou Guirassy, kuris 62-ąją minutę realizavo 11 metrų baudinį.

Tačiau net ir pralaimėjimas „Arsenal“ situacijos neapsunkino, mat anglai turi 10 taškų, o „FC Koln“ ir Belgrado „Crvena Zvezda“, surinkę po 6 taškus, dalinasi antrą ir trečią vietas.

Penktoje vietoje Italijos čempionate žengiantis Romos „Lazio“ klubas neįveikė šeštąją vietą Olandijoje užimančio Arnhemo „Vitesse“. Rungtynės baigėsi 1:1.

Pirmieji Olimpiniame stadione į priekį išsiveržė svečiai iš Olandijos. 13-ąją minutę puikiu baudos smūgiu įvartį pelnė Bryanas Linssenas.

Prieš pertrauką, 42-ąją minutę, rezultatą puikiu smūgiu „iš oro“ išlygino Luisas Alberto.

Tačiau „Lazio“, kaip ir „Arsenal“, galėjo taupytis, mat jau turi kelialapį į kitą etapą ir su 13 taškų K grupėje yra pirmi. Antras žengia „Nice“ klubas, turintis 9 taškus, „Vitesse“ – paskutinė su vos dviem taškais.

Svarbią pergalę iškovojo Bilbao „Athletic“ ekipa, namuose 3:2 palaužusi Berlyno „Hertha“ vienuolikę.

Vokiečius į priekį 26-ąją minutę smūgiu galva išvedė Matthewsas Leckie, tačiau jau 35-ąją minutę nuo 11 metrų žymos nesuklydo Artizas Adurizas.

Dar iki pertraukos „Hertha“ vėl įgijo pranašumą, kuomet 36-ąją minutę greitoje atakoje pasižymėjo Davie Selke.

Po pertraukos dar kartą 11 metrų baudinį realizavo Artizas Adurizas, o 82-ąją minutę baskų stadioną susprogdino pergalingą įvartį pelnęs Inaki Williamsas.

J grupėje su 10 taškų pirmauja Švedijos klubas „Ostersunds FK“, antri žengia pergalę išplėšę „Athletic“ futbolininkai, jie turi 8 taškus. Ant kulnų baskams lipa Luhansko „Ziora“, turinti 6 taškus, o Berlyno „Hertha“ su 4 taškais yra paskutinė.