Genijus ar laimės kūdikis? Būsimų lietuvių varžovų įvartis – iš fantastikos srities

Kazachstano rinktinė nesugebėjo iškovoti pergalės UEFA Tautų lygos rungtynėse Tiranoje, tačiau būtent kazachai įmušė neabejotinai įspūdingiausią vakaro, o galbūt net ir viso sezono įvartį.
Kazachstano futbolininkai
Kazachstano futbolininkai / „Scanpix“ nuotr.

Kartu su Lietuvos rinktine C diviziono ketvirtoje grupėje žaidžiantis Kazachstanas išvykoje neprilygo albanams ir pralaimėjo jau antrą kartą iš eilės – 1:3.

Visgi vienintelį įvartį svečiai iš Vidurio Azijos pelnė įspūdingu stiliumi.

Albanai jau 23-ąją minutę išsiveržė į priekį 2:0, o po antrojo įvarčio, kurį pelnė Ardianas Ismajli, panašu, kiek primigo.

Kazachams išsimušus kamuolį nuo aikštės vidurio, Islambekas Kuatas nieko nelaukė ir smūgiavo tiesiai į vartus.

Kadangi albanų vartininkas buvo kiek pasitraukęs nuo vartų linijos, į preciziškai tikslų kazacho smūgį jis nespėjo sureaguoti ir kamuolys visų nuostabai įkrito į vartus.

Tiesa, tai ir buvo viskas, ką kazachams pavyko pasiekti, nes trečią įvartį po pertraukos įmušę albanai iškovojo užtikrintą pergalę.

Kazachstano rinktinė paskutines Tautų lygos sezono rungtynes žais trečiadienį, kai namuose priims Lietuvos rinktinę. Pirmąją akistatą Vilniuje laimėjo kazachai, o trečiadienio akistatoje lietuviams bus būtinos bent lygiosios, kad pajėgtų išvengti paskutinės vietos grupėje.