Grubi „Crystal Palace“ klaida mačo pabaigoje baigėsi nesėkme prieš autsaiderius

Paskutinės Anglijos „Premier“ lygos tryliktojo turo rungtynės baigėsi sunkia „Sunderland“ ekipos pergale. Į 18-ą vietą turnyrinėje lentelėje pakilus ekipa svečiuose 1:0 įveikė geriausiu sezonu per pastaruosius kelerius metus besidžiaugiančią Londono „Crystal Palace“ komandą.
Jermaine'as Defoe
Jermaine'as Defoe / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Premier lyga

Tiek „Crystal Palace“, tiek „juodosios katės“ tryliktojo turo dvikovos pradžioje atrodė itin vangiai. Nė vienos realios progos pelnyti įvartį neturėjusios komandos per pirmąsias 45 minutes didesnį dėmesį skyrė gynybai.

Antrame kėlinyje viskas apsivertė aukštyn kojomis. Pertraukos metu greičiausiai velnių nuo trenerių gavę futbolininkai atgal į aikštę žengė visai kitaip nusiteikę.

Nors nuo pat pradžių abi ekipos aktyviai atakavo, pirmasis įvartis pelnytas buvo tik 80-ą minutę. Po grubios „Crystal Palace“ vidurio gynėjų klaidos vienas prieš vartus atsidūręs Jermaine’as Defoe pasinaudojo proga ir pelnė vienintelį rungtynių įvartį.

Tai buvo pirmoji „Sunderland“ pergalė išvykoje ir antroji apskritai šio sezono „Premier“ lygoje, leidusi pakilti  į 18-ą turnyrinės lentelės vietą. Kitame ture ekipa susigrums su „Stoke City“.

Tuo tarpu 10-oje vietoje esančių „Crystal Palace“ futbolininkų laukia akistata su „Newcastle United“ klubu.