„Liverpool“ svečiuose parbloškė „Manchester City“

Paskutiniame šeštadienio „Premier“ lygos mače Anglijos futbolo sirgaliai stebėjo centrinę tryliktojo turo dvikovą. Mančesterio „Etihad“ stadione susikovė vietos „Manchester City“ bei „Liverpool“ futbolininkai.
„Liverpool“ futbolininkai
„Liverpool“ futbolininkai / „Scanpix“ nuotr.

Šeimininkai iki šio turo čempionate pirmavo, bet sėkmingai sužaidus „Manchester United“ ir „Leicester City“ klubams Manuelio Pellegrini auklėtiniai smuktelėjo į trečiąją poziciją. Lyderio etiketę jie galėjo susigrąžinti įveikę šio vakaro priešininkus.

Vis dėlto, Jurgeno Kloppo kariauna „miestiečius“ jų pačių tvirtovėje pribloškė nuo pat pirmųjų minučių – jau aštuntąją į savus vartus įsimušė Eliaquimas Mangala, dar po kurio laiko svečių persvarą padvigubino Philippe'as Coutinho, o puiki kombinacija, prasidėjusi Emre Cano perdavimu kulnu baigėsi Roberto Firmino vinimi – 3:0.

Taigi, „Liverpool“ varžovus trimis tiksliais smūgiais nubaudė dar iki pertraukos.

Tiesa, 44-ąją minutę preciziškai į apatinį vartų kampą pataikęs „Man City“ snaiperis Sergio Aguero prieš pertrauką sugrąžino šeimininkams viltį.

Nors po argentiniečio įvarčio atrodė, kad kova dėl trijų taškų išliks arši, antrajame kėlinyje rezultatas pasikeitė tik vieną kartą, o ir tuomet pasižymėjo Liverpulio komanda - kamuolį į vartų tinklą nukreipė gynėjas Martinas Škrtelis.

Pasiekę pergalę, Mersisaido klubo futbolininkai turnyrinėje lentelėje pakilo į devintąją vietą.

„Manchester City“ – „Liverpool“ 1:4
8' [0:1] Eliaquimas Mangala (į savus vartus)
23' [0:2] Philippe'as Coutinho
32' [0:3] Roberto Firmino
44' [1:3] Sergio Aguero
81' [1:4] Martinas Škrtelis