Į duobę krentanti „Chelsea“ Anglijoje nepasipriešino trenerį atleidusiam „Everton“

Visus lūkesčius sezono pradžioje pateisinusi Franko Lampardo kariauna pradėjo buksuoti. 16-ojo Anglijos „Premier“ lygos turo rungtynėse „mėlynieji“ svečiuose 1:3 (0:1) turėjo pripažinti Liverpulio „Everton“ pranašumą.

Šeimininkai, vos prieš keletą dienų atsisveikinę su treneriu Marco Silva, susitikimą su pirmojo ketverto komanda pradėjo puikiai – jau 5-ą minutę įvartį pelnė jaunasis Richarlisonas.

„Everton“ panašiu stiliumi pradėjo ir antrąją žaidimo dalį. Neužtikrintu varžovų vidurio gynėjų žaidimu baudos aikštelėje pasinaudojęs Dominicas Calvertas-Levinas 49-ą minutę rezultatą padvigubino.

Mačo favoritus į kovą vos po trijų minučių sugrąžino tolimas Mateo Kovačičiaus smūgis, tačiau tai buvo „Everton“ rungtynės.

84-ą minutę sumaištimi pasinaudojęs tas pats D.Calvertas-Levinas pelnė trečią komandos įvartį ir užtvirtino pergalę.

„Everton“ komandai tai buvo vos penktoji pergalė šiame „Premier“ lygos sezone. Metus iš metų lygos favoritams į nugarą alsuodavęs klubas dabar šoktelėjo iš 18-os vietos į 14-ą.

„Chelsea“ klubas patyrė trečią nesėkmę per pastaruosius keturis mačus nacionaliniame čempionate. Su 29 taškais jie rikiuojasi ketvirti.