Ilgai netruko: „Serie A“ pirmenybėse – pirmasis Zlatano Ibrahimovičiaus įvartis

Zlatanas Ibrahimovičius ilgai pirmojo savo įvarčio „Serie A“ pirmenybėse nelaukė ir savo tikslių smūgių sąskaitą atidarė jau antrosiose rungtynėse.

Švedo atstovaujamas „AC Milan“ klubas išvykoje 2:0 palaužė „Cagliari“ komandą.

Z.Ibrahimovičius pelnė antrąjį komandos įvartį, kai pasižymėjo 64-ąją minutę. Į priekį Milano ekipą 46-ąją minutę išvedė Rafaelis Leao.

„Kaip Dievas švęsiu „San Siro“ stadione, ne čia“, – po rungtynių džiaugėsi 38-rių puolėjas.

Kitose rungtynėse Romos „Lazio“ namuose 1:0 nukovė „Napoli“.

Pergalingu tapusį įvartį 82-ąją minutę pelnė Ciro Immobile.

Milano „Inter“ namuose neįveikė Bergamo „Atalanta“ komandos. Rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1.

Lautaro Martinezas jau 4-ąją minutę išvedė „Inter“ į priekį, o pusiausvyrą 75-ąją minutę atstatė Robinas Gosensas.