Įspūdinga Madrido „Real“ klubo pergalių serija baigėsi Valensijoje

Sekmadienį Ispanijos „Primera“ pirmenybėse tęsiasi 17-ojo turo dvikovos. Įdomiausias susitikimas įvyko „Mestalla“ stadione, kur vietos „Valencia“ susigrūmė su Madrido „Real“. „Šikšnosparniai“ iškovojo pergalę 2:1 ir nutraukė įspūdingą karališkojo klubo pergalių seriją.
„Valencia“ džiūgauja įveikusi „Real“
„Valencia“ džiūgauja įveikusi „Real“ / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Rungtynės prasidėjo nuo grėsmingo „Valencia“ žaidimo, tačiau 14-ąją minutę jie buvo nubausti. Baudos aikštelėje ranka sužaidė Alvaro Negredo ir prie Diego Alveso vartų buvo paskirtas 11 metrų baudinys, kurį sėkmingai realizavo Cristiano Ronaldo.

Per likusį pirmojo kėlinio laiką abi ekipos turėjo nemažai progų pelnyti bent vieną įvartį, o nuo išlyginamojo įvarčio 44-ąją minutę „Real“ ekipą išgelbėjo virpstas ir budrus Ikeras Casillasas.

Antrajame kėlinyje ir vėl nuo pradžių „Valencia“ pradėjo spausti savo varžovus. Jau 52-ąją minutę krito išlyginamasis įvartis, kai po rikošeto pasižymėjo Antonio Barraganas.

Ties šiuo įvarčiu „šikšnosparniai“ sustoti negalėjo ir 65-ąją minutę po kampinio „Valencia“ jau pirmavo. Dani Parejo pakėlė kamuolį link baudos aikštelės ir puikų įvartį galva įmušė Nicolas Otamendi.

Per likusį laiką „baltieji“ spaudė savo varžovus ataka po atakos, tačiau šeimininkams pavyko atsilaikyti ir išplėšti pergalę. Tai reiškia, kad nutrūko „Real“ klubo 22 pergalių serija.

Po pralaimėjimo UEFA Čempionų lygos nugalėtojai išlieka pirmoje pozicijoje, tačiau „Barcelona“ sekmadienį pergalės atveju prieš San Sebastiano „Real Sociedad“ išstumtų Ispanijos sostinės komandą iš pirmosios pozicijos. Tiesa, Carlo Ancelotti auklėtiniai yra sužaidę vienomis rungtynėmis mažiau.

Rezultatai:

„Valencia“ – „Real“ 2:1
14' [0:1] C.Ronaldo (11m. baudinys)
52' [1:1] A.Barraganas
65' [2:1] N.Otamendi

„Sevilla“ – „Celta“ 1:0
32' [1:0] N.Pareja
21' C.Planas („Celta“) pašalintas iš aikštės

„Elche“ – „Villarreal“ 2:2
12' [0:1] L.Vietto
17' [0:2] I.Uche
26' [1:2] Jonathas
35' [2:2] V.Rodriguezas

„Malaga“ – „Almeria“ 1:2
39' [0:1] T.Hemedas
73' [1:1] Samu
76' [1:2] T.Hemedas (11m. baudinys)

La Korunjos „Deportivo“ – Bilbao „Athletic“ 1:0
24' [1:0] I.Cavaleiro

„Getafe“ – „Rayo Valecano“ 1:2
3' [1:0] A.Vazquezas
39' [1:1] Jozabedas
64' [1:2] R.Baena