Italijos čempionate – „Juventus“ pergalė ir „Atalanta“ kroato šou

Bergamo „Atalanta“ ir Turino „Juventus“ šventė pergales Italijos čempionate antradienio vakarą.
Mario Pašaličius
Mario Pašaličius / „Scanpix“ nuotr.

Turino „Juventus“ 2:0 nugalėjo „Salernitana“ ekipą. Tiesa, įvarčių galėjo būti daugiau, bet Giorgio Chiellini smūgis nebuvo įskaitytas po VAR peržiūros, o Paulo Dybala nerealizavo 11 metrų baudinio.

P.Dybala išvedė „Juventus“ į priekį 21-ąją minutę, o skirtumą padvigubino Alvaro Morata 70-ąją minutę.

Bergamo „Atalanta“ net 4:0 sumaitojo „Venezia“ komandą.

Mario Pašaličius pasižymėjo net trimis įvarčiais, kuriuos mušė 7-ąją, 12-ąją ir 67-ąją minutėmis. Dar vieną įvartį pridėjo Teunas Koopmeinersas, pasižymėjęs 57-ąją minutę.

„Juventus“ turnyro lentelėje su 24 taškais yra septintoje vietoje, „Atalanta“ turi 31 tašką ir yra ketvirtoje pozicijoje.

Turnyro lyderiai „Napoli“ futbolininkai yra surinkę 35 taškus.