Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Skaityti apie sportą - taip pat sportas.
Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!

Įvarčių fejerverku naujus metus pažymėjęs „Inter“ pakilo į „Serie A“ viršūnę

Ant bangos esantis Milano „Inter“ klubas aplenkė savo to paties miesto kaimynus ir pakilo į pirmąją „Serie A“ pirmenybių vietą. Antonio Conte auklėtiniai namuose net 6:2 sutriuškino „Crotone“ futbolininkus.
Lautaro Martinezas pasižymėjo „hat-tricku“
Lautaro Martinezas pasižymėjo „hat-tricku“ / „Scanpix“ nuotr.

Milano klubui tai jau aštunta iš eilės pergalė Italijos pirmenybėse. Dabar „Inter“ yra surinkęs 36 taškus ir dviem taškais lenkia ilgai turnyre pirmavusį „AC Milan“, kuris šįvakar išvykoje žais prieš „Benevento“.

Nors pasiekė triuškinančią pergalę, savo pranašumą prieš „Crotone“ milaniečiai įtvirtino tik antrajame kėlinyje.

Niccolo Zanellato 12-ąją minutę net išvedė svečius į priekį, bet Lautaro Martinezas vos po aštuonių minučių rezultatą išlygino.

31-ąją minutę „Crotone“ žaidėjas Luca Marrone įsimušė į savo vartus, tačiau dar prieš pertrauką svečiai pelnė dar vieną įvartį ir rezultatą išlygino – sužaidus 36 minutes pasižymėjo Vladimiras Golemičius, realizavęs vienuolikos metrų baudinį.

Antrąjį kėlinį priešpaskutinę vietą „Serie A“ pirmenybėse užimanti komanda pasitiko su viltimi iškovoti bent tašką, bet greitai „Inter“ įrodė savo pranašumą.

L.Martinezas 54-ąją minutę įmušė antrą kartą, po dešimties minučių Romelu Lukaku rezultatą pavertė į 4:2, o 78-ąją minutę L.Martinezas įspūdingą savo pasirodymą užbaigė trečiu įvarčiu, pasiekdamas „hat-tricką“.

Varžovų triuškinimą šeštuoju komandos įvarčiu 87-ąją minutę užbaigė Achrafas Hakimi.