Jaunojo saugo dublis lėmė trečią iš eilės „Žalgirio“ pergalę A lygoje

Vilniaus „Žalgiris“ atsitiesė po savaitgalį skaudžiai pralaimėto LFF Supertaurės mačo ir iškovojo svarbią pergalę A lygoje.
Karolis Uzėla
Karolis Uzėla / nuotr. Elvio Žaldario/fkzalgiris.lt

Vilniečiai namuose 2:0 palaužė Gargždų „Bangą“, liekančią be taškų.

„Žalgiriui“ tris taškus atnešė du Karolio Uzėlos įvarčiai.

Pirmąsyk 21-erių saugas pasižymėjo 62-ąją minutę, kai likęs visiškai laisvas po pakelto kampinio išvedė savo komandą į priekį.

Pergalę jis įtvirtino 78-ąją minutę dar vienos standartinės situacijos metu.

Žalgiriečiai iškovojo jau trečiąją pergalę iš eilės ir su 10 taškų per keturis mačus pasivijo „Kauno Žalgirį“, turintį tiek pat taškų, bet sužaidusį vieneriomis rungtynėmis daugiau.

Sostinės klubas dviem taškais atsilieka nuo pat vienu maču daugiau sužaidusios Marijampolės „Sūduvos“, bet tik vienu tašku lenkia „Panevėžį“, žaidusį vos tris kartus ir išliekantį vieninteliu A lygos klubu, dar nepraradusiu taškų šį sezoną.

Beje, būtent prieš panevėžiečius „Žalgiris“ suklupo Supertaurėje, kai pagrindinis rungtynių laikas baigėsi 2:2, o baudinių seriją 3:2 laimėjo Aukštaitijos atstovai.

Ketvirtą vietą praėjusiais metais A lygoje užėmusi „Banga“ sezoną pradėjo nesėkmingai – per keturis mačus nesurinko nė taško ir dalinasi paskutines dvi vietas su Alytaus „Dainava“.

28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius