Keturios „Liverpool“ pergalės iš keturių: kurioziškas įvartis ir puikus R.Firmino

Anglijos „Premier“ lygoje „Liverpool“ iškovojo ketvirtą pergalę iš eilės ir susigrąžino pirmą vietą iš „Manchester City“ futbolininkų.
„Liverpool“ puolimo trejetas – Mohammedas Salahas, Roberto Firmino ir Sadio Mane
"Liverpool" puolimo trejetas - Mohammedas Salahas, Roberto Firmino ir Sadio Mane / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Praėjusiais metais per plauką nuo čempiono trofėjaus likę Liverpulio futbolininkai išvykoje 3:0 nugalėjo „Burnley“ futbolininkus.

Pirmą kartą kamuolys „Burnley“ vartuose atsidūrė 33 žaidimo minutę. Tiesa, ne be šeimininkų futbolininko pagalbos.

Trento Alexanderio-Arnoldo siųstas kamuolys į baudos aikštelę kliūdė „Burnley“ puolėją Chrisą Woodą ir aukšta trajektorija tapo beveik nepasiekiamu vartininkui Nickui Pope'ui.

Įmušus pirmą įvartį favoritams atsirišo rankos – vos po keturių minučių Roberto Firmino išlaukė tinkamos progos ir sutraukęs varžovus pasiuntė kamuolį Sadio Mane, kuris nesunkiai nuginklavo N.Pope'ą.

​

Trečią įvartį jau 80 žaidimo minutę pelnė tas pats Roberto Firmino, dūręs neatremiamą smūgį į kairį vartų kampą.

„Liverpool“ išlieka vienintele „Premier“ lygos komanda, laimėjusi visus keturis žaistus susitikimus. Beje, tai buvo pirmasis susitikimas šiemet, kuomet „raudonieji“ nepraleido įvarčio.

„Burnley“ šiuo metu turi keturis taškus ir rikiuojasi 11 vietoje.