Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 vasario 18d. 17:57

Kova dėl paskutinės vietos A lygoje: „Jonavai“ iššūkį mes „Dainava“

Alytaus „Dainava“
nuotr. Domanto Aleksyno/dfkdainava.lt / Alytaus „Dainava“
A lygoje bus 10 komandų, tačiau vis dar nėra aišku, kas užims paskutinę laisvą vietą. 15min šaltiniai informuoja, kad „Jonavai“ išimties tvarka teisė varžytis A lygoje nesuteikta, į vietą aukščiausioje lygoje nusitaikė ir Alytaus „Dainava“.

Situacija yra paini, bet noras turėti 10 komandų A lygoje verčia futbolo vadovus imtis sprendimų.

Ketvirtadienį vykusiame LFF Vykdomojo komiteto posėdyje „Jonavos“ prašymas priimti komandą į A lygą išimties tvarka nebuvo patenkintas.

15min žiniomis, į kovą dėl A lygos bilieto įjungta buvo ir „Dainava“, kuriai siūlyta siekti licencijos išimties tvarka.

15min šaltiniai informuoja, kad LFF vadovai liepė „Jonavos“ ir „Dainavos“ klubams iki sekmadienio pateikti visus reikiamus finansinius dokumentus.

Sprendimas dėl paskutinės A lygos dalyvės bus priimtas vasario 22-ąją dieną, sezonas startuos pirmą kovo savaitgalį.

LFF vėliau išplatintame oficialiame pranešime rašė: „FK „Jonava“ pateikė prašymą čempionate dalyvauti išimties tvarka. Reaguodamas į situaciją, DFK „Dainavos“ klubas taip pat pateikė prašymą dalyvauti A lygos čempionate išimties tvarka. FA „Šiauliai“, kurie taip pat galėtų pretenduoti į vietą A lygoje, tai padaryti atsisakė. VK nariai nusprendė, kad abu klubai turi paruošti ir pateikti papildomą dokumentaciją, kuri turi būti pristatyta iki vasario 22 d. ir tada bus priimti atitinkami sprendimai. Nepaisant to, komiteto nariai patvirtino, kad 2021 m. A lygos sezone dalyvaus 10 komandų.“

Vasario 2-ąją jonaviškiai sulaukė LFF žinios, kad „dėl laiku nepateiktos pilnavertės (formos ir / ar turinio prasme) finansinių kriterijų dokumentacijos“ A lygos licencijos klubas negavo.

„Čia buhalterija. Kažkas kažkokių lentelių nesudėliojo“, – priežastis tada 15min pasakojo klubo vadovas Vaidas Vaškevičius.

Vasario 10-ąją LFF paskelbė, kad ir klubo teikta apeliacija – atmesta.

„Licencija neišduota dėl nepilnai įgyvendintų privalomų finansinių kriterijų“, – tada praneša futbolo federacija.

Maža to, „Jonavos“ klubas yra po padidinamuoju stiklu dėl galimai sutartų kelerių rungtynių praėjusiame sezone. Policija tyrimą, 15min žiniomis, vis dar vykdo, o LFF jau yra paskyrusi sankcijas klubui ir žaidėjams, tačiau „Jonava“ pateikusi apeliaciją.

„Dainava“ irgi bandė licencijuotis pirmajame etape, tačiau nesėkmingai – klubas neįgyvendino sporto, personalo ir finansinių kriterijų.

Kaip vėliau rašė pats „Dainavos“ klubas, „licencija suteikta nebuvo dėl neįvykdytų reikalavimų dėl mergaičių komandos, pagrindinės komandos trenerio licencijos ir audito“.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

00:29
21:57
01:27:07

15min metų knygų rinkimai

Naujas testas

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Tik prenumeratoriams
Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką