Kraupus susidūrimas: mačas su Anglija Irano vartininkui baigėsi ant neštuvų

Irano rinktinės vartininkas Alireza Beiranvandas sužaidė tik keliolika minučių per pirmąsias pasaulio čempionato rungtynes su Anglija. 10-ąją minutę jis patyrė nosies traumą, bet dideliam nustebimui bandė tęsti mačą, tiesa, greitai suprato, kad žaisti nebegali.

Pirmosiose grupės rungtynėse Anglija be vargo 6:2 sudorojo Iraną, kuris jau rungtynių pradžioje prarado savo pagrindinį vartininką.

Bandydamas išmušti kamuolį ir išgelbėti nuo pavojingos anglų atakos savo komandą, A.Beiranvandas stipriai susidūrė su komandos draugu.

Marškinėliai nusidažė krauju, o vartininkas ilgam liko gulėti ant vejos, kai jam buvo suteikta medikų pagalba.

„Scanpix“ nuotr./Alireza Beiranvandas rungtynių pradžioje patyrė nosies traumą.

Iranas ėmė ruošti atsarginį vartininką Hosseiną Hosseini, bet netikėtai žaisti nusprendė A.Beiranvandas.

Jo nosis atrodė labai pažeista, sprendimas atrodė labai keistas, nes įprastai po susidūrimo galvomis komandų gydytojai nerekomenduojama tęsti rungtynių.

Tad nenuostabu, kad, pabandęs rungtyniauti porą minučių, jis pasiprašė keitimo.

Galiausiai vartininkas buvo išgabentas iš aikštės neštuvais, o rungtynių teisėjai pridėjo prie įprasto kėlinio laiko net 14 minučių.

„Scanpix“ nuotr./Alireza Beiranvandas susidūrė su Majidu Hosseini.

Kol kas nežinia, ar A.Beiranvandas galės tęsti čempionatą, kur Irano dar laukia rungtynės su JAV ir Velsu. Po keitimo pasirodęs H.Hosseini dėl praleistų įvarčių labai graužtis neturėtų, nes Anglijos rinktinės žaidėjų atakos ir smūgiai buvo labai efektingi ir sunkiai traukiami vartų sargui.