Lėverkuzene – dar vienas kirtis Dortmundo „Borussia“ ambicijoms

Vokietijos Bundeslygos akistatoje antradienio vakarą susidūrė dvi pirmojo ketverto ekipos – Lėverkuzeno „Bayer“ ir Dortmundo „Borussia“. Pergalę iškovojo ir prie lyderių priartėjo „Bayer“, nugalėjęs rezultatu 2:1.
Moussa Diaby
Moussa Diaby / „Scanpix“ nuotr.

Lėverkuzeno klubas į priekį išsiveržė dar 14-ąją minutę, kai įvartį pelnė Moussa Diaby, tačiau rezultatą 67-ąją minutę išlygino Julianas Brandtas.

Visgi lemiamą žodį tarė šeimininkai. Sužaidus 80 minučių pasižymėjo Florianas Wirtzas, išplėšęs savo komandai pergalę ir svarbius tris taškus po ketverių iš eilės nelaimėtų rungtynių.

Tai jau šeštas „Borussia“ pralaimėjimas šiame sezone ir ketvirtas per pastarąsias devynerias rungtynes.

„Bayer“ su 32 taškais pakilo į antrąją vietą ir nuo lyderio Miuncheno „Bayern“ atsilieka keturiais taškais. „Borussia“ užima ketvirtąją vietą su 29 taškais.

Kiti rezultatai:

Menchengladbacho „Borussia“ 1:0 Brėmeno „Werder“

Berlyno „Hertha“ 0:3 „Hoffenheim“

„Mainz“ 0:2 „Wolfsburg“

Standings provided by SofaScore LiveScore

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams