Dabar populiaru
Publikuota: 2020 rugpjūčio 2d. 15:06

LFF konferencijos perliukai: banditų paieškos, stikliukas už beviltišką reikalą ir sugluminęs palinkėjimas

Lietuvos futbolo federacijos rinkiminė konferencija praėjo be didelių staigmenų – Tomas Danilevičius triuškinama persvara įveikė vienintelį savo konkurentą Paulių Malžinską ir svarbiausią šalies futbolo valdymo organą valdys dar ketverius metus. Kur kas daugiau dėmesio nei galutinis rezultatas, kuris buvo aiškus dar gerokai anksčiau, gavo atskiri momentai iš konferencijos.

Savo viziją pristatęs P.Malžinskas netrukus sulaukė klausimų ir pastabų, kurios užtruko bemaž 45 minutes.

Kol Vilniaus regiono futbolo sąjungos vadovas net prikimo bandydamas atsikirsti į visus jam skirtus pastebėjimus, konferencijos dalyviai skirstė mikrofoną iš rankų į rankas.

„Norėčiau paklausti man gal net esminio klausimo – kur tavo ženkliukas? Sakei taip myli tą futbolą, o net ženkliuko neįsisegei eidamas į prezidentus. O sakai labai myli“, – P.Malžinsko klausė pirmasis prabilęs Telšių apskrities futbolo federacijos prezidentas Mindaugas Bondauskis.

Ernestos Čičiurkaitės / 15min nuotr./Lietuvos futbolo federacijos rinkiminė konferencija
Ernestos Čičiurkaitės / 15min nuotr./Lietuvos futbolo federacijos rinkiminė konferencija

Daliai konferencijos dalyvių užkliuvo P.Malžinsko pasirodymas Skirmanto Malinausko laidoje, kurioje pastarasis kalba apie LFF valdymą ir vadovus.

Štai Kauno apskrities futbolo federacijos vadovas Romas Pikčilingis klausė, kodėl P.Malžinskas negynė jo nuo S.Malinausko.

„Norėčiau paklausti, Pauliau, aš labai daug visko stebėjau, žiūrėjau. Ar aš esu vagis, ar aš esu kriminalinis, ar banditas? Ar bandei mane apginti? Kodėl nebandei manęs apginti?“, – klausė R.Pikčilingis.

Kodėl nebandei manęs apginti?

P.Malžinskui atsakius, kad nevadino KAFF prezidento „banditu ar kažkuo kitu“, R.Pikčilingis porino toliau.

„Tu sėdi su tuo, kuris daro laidą, ir jis mus vardina mus banditais, kriminalistais, ir rodo mūsų 20 nuotraukų. Tai aš kontekste esu banditas“, – reziumavo Kauno futbolo galva.

„O tai prie ko čia aš?“ – beliko paklausti sutrikusiam P.Malžinskui.

Progos pasisakyti nepraleido ir Lietuvos futbolo teisėjų asociacijos viceprezidentas Gercas Žakas. Jam labiausiai užkliuvo iš Vykdomojo komiteto pašalinto P.Malžinsko kritika pačiam VK ir jo nariams.

„Čia daug kalbama, kad esi suspenduotas Vykdomajame komitete, taip jį čia vadina? Tai aš turiu klausimą – jeigu FIFA ar UEFA Vykdomojo komiteto narys išeitų į viešas erdves, į visas, ir pradėtų kritikuoti UEFA organizaciją arba komitetą, arba viceprezidentą juodinti. Tavo nuomone, tas narys liktų ten? Taip ar ne?“, – įtaigiai klausė G.Žakas.

Jei P.Malžinskui teko atsakyti į bent 10-ties konferencijos narių klausimus ir pastabas, tai T.Danilevičiui klausimų praktiškai nebuvo.

Ernestos Čičiurkaitės / 15min nuotr./Lietuvos futbolo federacijos rinkiminė konferencija
Ernestos Čičiurkaitės / 15min nuotr./Lietuvos futbolo federacijos rinkiminė konferencija

Netgi priešingai – Klaipėdos apskrities futbolo federacijos prezidentas Rimantas Žvingilas turėjo kraštiečiui palinkėjimą.

„Tomą pažįstu daug metų, esam klaipėdiečiai, ir ne dėl to norėčiau kažkokius komplimentus sakyti. Dėl to, kad tikrai yra tikras draugas ir aš manau, kad esu draugas Tomui. Norėčiau tik paprastai, tiesiai, draugiškai palinkėti. Jeigu tapsi prezidentu, tai pridėjęs ranką prie širdies būk toks, koks esi, atiduok savo širdį ir niekada nebūk ir netapk politine kekše“, – sakė R.Žvingilas.

Niekada nebūk ir netapk politine kekše

Iš karto po jo kalbos auditorijoje nuaidėjo ir dar vienas balsas, pareiškęs, jog R.Žvingilas „davė suprasti, kad T.Danilevičius neitų į Seimą“.

Ironiška, bet tas pats Klaipėdos futbolo vadovas dar pernai kandidatavo į Klaipėdos miesto tarybą.

Galiausiai, konferencijos pabaigoje savo žodį tarė ir LFF garbės prezidentu išrinktas Benjaminas Zelkevičius, prisiminęs senesnius laikus.

„Kaip amžinąjį atilsį Labanovskis sakydavo – už mūsų beviltišką reikalą pripildavo pusę stiklinės ir išgerdavo“, – tarė legendinis futbolininkas ir treneris.

Daugiau LFF konferencijos „perliukų“ rasite peržiūrėję 15min vaizdo įrašą.

Komentarai: 12

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką