Dabar populiaru
Publikuota: 2020 spalio 7d. 16:23

LFF mūru stoja už į LTOK valdžią nusitaikiusį A.Pukelį

Spalio 5 d. Vilniaus regiono futbolo sąjunga (VRFS) viešai kreipėsi į Lietuvos tautinį olimpinį komitetą (LTOK) bei kitas institucijas su pranešimu apie tai, kad Lietuvos futbolo federacijos (LFF) viceprezidento Arūno Pukelio kandidatūros pateikimas į LTOK vykdomojo komiteto narius yra galimai neteisėtas ir neatitinka LFF įstatų. O LFF tvirtina, kad viskas buvo padaryta teisėtai.

VRFS teigimu, A.Pukelio kandidatūra į LTOK Vykdomo komiteto narius yra iškelta neteisėtai, nes ji nebuvo patvirtinta LFF vykdomojo komiteto posėdyje, kaip to reikalauja LFF įstatai.

O LFF tvirtina, kad viskas buvo padaryta laikantis įstatų.

„Šis VRFS teiginys yra klaidinantis ir nepagrįstas, kadangi pagal LFF įstatų 37 straipsnio 4 punktą, kuriame yra išdėstyta, jog LFF Nepaprastųjų atvejų komiteto sprendimai įsigalioja nuo jų priėmimo momento.

Tokiu būdu, priešingai, nei nurodoma VRFS kreipimesi į LTOK ir kitas institucijas, LFF Nepaprastųjų atvejų komiteto priimtas sprendimas yra priimtas teisėtai ir galiojantis nuo jo priėmimo momento.

VRFS vadovai buvo informuoti apie būtinybę laikytis LFF Etikos kodekso bei elgtis etiškai ir sąžiningai sporto bendruomenės atžvilgiu ir vengti interesų konflikto bet kokiomis aplinkybėmis.

LFF vykdomasis komitetas ir kiti LFF valdymo organai turi teisę pateikti prašymą LFF etikos komitetui dėl tyrimo pradėjimo dėl Lietuvos futbolo federacijos Etikos kodekso galimų pažeidimų“, – rašoma LFF išplatintame pranešime.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

30 geriausių restoranų

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką